Czy to możliwe? Jeśli tak to jak? - Księgowość

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Ukraina-nowa klasyfikacja budżetowa Czyste powietrze Wynagrodzenie AOON Św. Wychow. - pracownik , czy zmieniacie stanowisko ile przechowujecie schronienie z usługami opiekuńczymi

Napisano: 13 maja 2022, 23:59

Obecnie pracuję nad uzyskaniem tytułu licencjata z rachunkowości i jestem ASM w Circle K i robię książki weekendowe, które nie są tym, czym myślisz. Naprawdę chcę nauczyć się księgowości i zdobyć certyfikat QuickBooks. Oprócz wyżej wymienionych szczegółów mam 2 dzieci. Jeden z nich ma się odbyć w sierpniu. Mając to na uwadze, chcę dostać pracę księgową lub potencjalnie robić to na boku. Czy można nauczyć się księgowości i uzyskać certyfikat Quickbooks w 2 miesiące? A potem potencjalnie znaleźć pracę po urodzeniu dziecka. Czy to nierealne? Jeśli tak, czy możesz polecić zasoby, narzędzia, darmowe lub bardzo tanie kursy, aby osiągnąć ten cel???

Dziękuję Ci
verdas
Praktykant
Od: 13 maja 2022, 22:27
Zajmuję się: SW

Napisano: 07 cze 2022, 23:13

verdas pisze:
13 maja 2022, 23:59
Obecnie pracuję nad uzyskaniem tytułu licencjata z rachunkowości i jestem ASM w Circle K i robię książki weekendowe, które nie są tym, czym myślisz. Naprawdę chcę nauczyć się księgowości i zdobyć certyfikat QuickBooks. Oprócz wyżej wymienionych szczegółów mam 2 dzieci. Jeden z nich ma się odbyć w sierpniu. Mając to na uwadze, chcę dostać pracę księgową lub potencjalnie Tweakbox Appvalley https://vlc.onl robić to na boku. Czy można nauczyć się księgowości i uzyskać certyfikat Quickbooks w 2 miesiące? A potem potencjalnie znaleźć pracę po urodzeniu dziecka. Czy to nierealne? Jeśli tak, czy możesz polecić zasoby, narzędzia, darmowe lub bardzo tanie kursy, aby osiągnąć ten cel???

Dziękuję Ci
I got this,..
verdas
Praktykant
Od: 13 maja 2022, 22:27
Zajmuję się: SW

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x