Czy wliczyć do dochodu? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 03 mar 2017, 11:07

Dzień dobry, prosżę o pomoc: klientka dostała 24 000 z Agencji Rozwoju Regionalnego na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dodatkowo co miesiąc będzie dostawała 1750 zł na wydatki związane z prowadzeniem działalności.
Proszę o poradę czy kwoty te należy wliczyć do dochodu klientki??
Polianna 01


Napisano: 03 mar 2017, 11:18

Trzeba ustalić na podstawie jakich przepisów zostało to świadczenie przyznane.

Może podchodzi to pod art. 8 ust 4 pkt 5a ustawy OPS, ale to już trzeba zweryfikować u żródła
BadAss


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x