czy wynagrodzenie za warsztaty terapii zajęciowej wliczamy do dochodu ? pilne - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 18 lis 2013, 10:26

czy wynagrodzenie za warsztaty terapii zajęciowej wliczamy do dochodu ? pilne
~NOWA


Napisano: 29 lis 2013, 9:53

Trening ekonomiczny nie jest formą wypłaty. To jest tzw. \"materiał do terapii\" uczestnika i to nie jest jego dochód.
~Fielunia

Napisano: 29 lis 2013, 11:43

Na pewno wliczamy 50% tego dochodu, jeśli obliczamy odpłatność osoby w DPS - art.61 ust.4 ustawy o p.s.
Zatem - sądzę, że jeśli osoba nie jest w DPS, a osiąga tzw. \"kieszonkowe\" z WTZ, to niestety uwzględniamy tę kwotę jako dochód.
~Esia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Oprócz czy wynagrodzenie za warsztaty terapii zajęciowej wliczamy do dochodu ? pilne - Pomoc społeczna (forum ogólne) przeczytaj również:


Pytanie ws. pracy
oświdczenie o satnie zdrowia klienta
nowy dochód
Odmowa w czasie epidemii
co należy wiedzieć z KPA
Szukacie ciekawych druków
socjal121
odmowa przeprowadzenia wywiadu alimentacyjnego
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x