Czy zastosować art. 5a ust. 2?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 27 lis 2017, 12:50

Dłużnik był na wywiadzie zobowiązał się zarejestrować w PUP, nie zarejestrował się, decyzja w mocy, ale czy art. 5a ust. 2 pasuje do tej sytuacji?
Michalina26
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 285
Od: 16 mar 2017, 10:54
Zajmuję się: FA


Napisano: 28 lis 2017, 12:54

Nie stosujesz tego art. wszczynasz postępowanie, umarzasz bo jest decyzja w obrocie prawnym i ślesz wnioski na prokuraturę i do starostwa.
aGa111
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 298
Od: 24 mar 2017, 10:22
Zajmuję się: Fundusz alimentacyjny

Napisano: 28 lis 2017, 14:25

yyyyy nie bardzo
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18469
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny