decyzja zasiłku stałego WAŻNE!!! - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 20 maja 2014, 8:29

Mam klienta, który najprawdopodobniej omyłkowo jakieś 3 lata wcześniej otrzymał decyzję zasiłku stałego na czas nieokreślony a posiada orzeczenia na czas określony. Przeważnie na dwa lata. W chwili obecnej ubiega się ponownie o kontynuację zasiłku stałego gdyż otrzymał nowe orzeczenie o niepełnosprawności. Czy decyzję na czas nieokreślony pozostawiam i przyznaję zasiłek stały do czasu ważności orzeczenia bez wydawania decyzji?
Łucja


Napisano: 20 maja 2014, 8:47

wydanie decyzji na czas nieokreślony nie jest wcale błędem,a wręcz przeciwnie, zaletą zasiłku stałego jest to że sama nazwa stały to nieokreślony, musisz jedynie śledzić do kiedy ma orzeczenie i w razie jak nie przedstawi kolejnego to uchylić decyzję, a jak przyniesie to dalej wypłacać bez wydawania decyzji bo już wydałaś na czas nieokreślony.
bartek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x