DO ELMERA I INNYCH - ART. 5 UST. 3

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 27 sty 2014, 15:18

OSOBA W OBECNYM OKRESIE ZASIŁKOWYM 2013/2014 PRZEKRACZA DOCHÓD ALE O KWOTĘ NIŻSZĄ NIŻ 77 ZŁ. W POPRZEDNIM OKRESIE 2012/2013 NIE POBIERAŁA ZASIŁKU RODZINNEGO BO NIE DOSTARCZYŁA WSZYSTKICH DOKUMENTÓW I POZOSTAWIONO WNIOSEK BEZ ROZPATRZENIA. CZY POWINNAM SPRAWDZIĆ CZY NALEŻAŁBY SIĘ ZA OKRES 2012/2013 ? A JAKBY SIĘ NALEŻAŁ TO ZASTOSOWAĆ ART. 5 UST. 3 USTAWY O ŚWIADCZENIACH RODZINNYCH ?
~NOWA


Napisano: 27 sty 2014, 15:21

Masz obowiązek sprawdzić. Jeżeli przysługiwałby jej w 2012/13 to przyznajesz na podstawie art. 5 ust. 3
~olaf

Napisano: 27 sty 2014, 15:42

dokładnie jak Olaf, z tym, że moje SKO kazało wzywać do uzupełnienia dokumentów i sprawdzenia czy strona \"hipotetycznie\" kwalifikowałaby się do ZR gdyby złożyła wniosek. Wezwanie pod rygorem rozpatrzenia wniosku o posiadane dokumenty czyli odmowa w razie w.
~Iza


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny