Do Pana Tomka - Problemy techniczne z oprogramowaniem

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
Podpis klienta pod wywiadem POMOST STD Błąd sprawozdania Sprawozdania MRiPS-06 (wersja 1.04a) za 2021 Odnowienie certyfikatu Brak możliwości wygenerowania sprawozdania SKŁ ZDR pytanie odnośnie poprawności danych problem z wydrukiem informacji /decyzji w Sygnity

Napisano: 27 lut 2014, 12:40

W jaki sposób przenieść członków z jednej rodziny do innej samodzielnej rodziny, kiedy osoba przenoszona była głową rodziny w poprzedn9ej rodzinie?

W POMOŚCIE są zarejestrowane 2 rodziny jako samodzielne. 4 członków rodziny przeprowadziło sie do innej rodziny przy czym osoba która przeprowadziła sie do innej rodziny sama była głową swojej poprzedniej rodziny. tak wiec nie mogę jej dodać do innej rodziny ponieważ pojawia sie komunikat, że ta osoba nie zostanie uwzględniona w rodzinie jako wspolnie gospodarująca, a ja potrzebuję miec tą osobę i reszte osób tej rodziny wliczone w skład nowej rodziny aby wyliczyć zasiłek okresowy.

pozdrawiam
~Myia

Napisano: 27 lut 2014, 12:53

Jeśli ta rodzina jest jednoosobowa i składa się tylko z jednej osoby - głowy rodziny, to Pomost pozwala ją przenieść do innej rodziny - a ta rodzina pozostaje pusta i mozna ją przenieść do kartoteki biernej.

Proszę podać dokładną treść komunikatu.
~Tomek

Napisano: 27 lut 2014, 13:00

Nie, Nie jest to rodzina jednoosobowa, jest to rodzina 4 osobowa.

Komunikat

,,Osoba Pani Kowalska jest zarejestrowana w rodzinie jako wspólnie gospodarująca w rodzinie Kowalska od dnia 15.06.2010. Do niniejszej rodziny Panstwa Nowak ( a wiec do tej do której pania Kowalską wraz z dziećmi chce dodac) może być zarejestrowana tylko jako osoba nie wspólnie gospodarujaca\"
~Myia

Napisano: 27 lut 2014, 13:09

Musisz wejśc do tej rodziny w której teraz jest ta osoba - czyli do Kowalska i tam dac usuń, a na oknie które się pojawi od razu zaznaczyć żeby po usunięciu przenieść do innej rodziny - do Nowaków.
~Tomek

Napisano: 27 lut 2014, 16:55

Dzięki za pomoc

pozdro
~Myia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x