dochód - jak policzyć - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 11 cze 2015, 13:05

Witam
Kobieta przyniosła umowę o pracę na pełen etat a w niej zawarte coś takiego :W sezonie styczeń do kwietnia oraz od września do grudnia
- w sezonie letnim tj. w miesiącach od maja do sierpnia na 1/2 etatu w związku z modernizacją kotłowni
I teraz czy mam ponownie przeliczyć dochód ze względu na to , że Pani ma teraz 1/2 etatu ?

Dodam , że wcześniej już dochód był przeliczany ze względu na to że została przyniesiona umowa i był doliczany dochód uzyskany na pełen etat .
Jak to rozwiązać ?
eulalia


Napisano: 12 cze 2015, 12:41

Jeśli jest to aneksem albo nowa umowa bez swiadectwa to nie robisz nic jeśli nowa umowa przeliczasz.
Dorcia82
Podinspektor
Posty: 1834
Od: 10 kwie 2014, 13:41
Zajmuję się:

Napisano: 15 cze 2015, 8:51

Jest to tylko 1 umowa żadnego świadectwa pracy nie było.Aneksu również nie było.
eulalia

Napisano: 16 cze 2015, 13:42

To nioskodawca ma dostarczyć zaświadczenie od pracodawcy o dochodach zgodnie z definicją z art.3 ust 3 za 3 m-ce poprzedzające złożenie wniosku bo tylko pracodawca posiada dokumenty, w oparciu o które wylicza dochód.
aga1

Napisano: 08 lip 2015, 8:12

aga1 pisze:To nioskodawca ma dostarczyć zaświadczenie od pracodawcy o dochodach zgodnie z definicją z art.3 ust 3 za 3 m-ce poprzedzające złożenie wniosku bo tylko pracodawca posiada dokumenty, w oparciu o które wylicza dochód.
za jakie 3 m-ce? w tym artykule masz z zastrzeżeniem art. 5 ust. 4 - 4b ( uzysk i utratę ) tam jest mowa o dochodzie z roku bazowego a nie o dochodzie uzyskanym
nowa7777

Napisano: 08 lip 2015, 8:15

nowa7777 pisze:
aga1 pisze:To nioskodawca ma dostarczyć zaświadczenie od pracodawcy o dochodach zgodnie z definicją z art.3 ust 3 za 3 m-ce poprzedzające złożenie wniosku bo tylko pracodawca posiada dokumenty, w oparciu o które wylicza dochód.
za jakie 3 m-ce? w tym artykule masz z zastrzeżeniem art. 5 ust. 4 - 4b ( uzysk i utratę ) tam jest mowa o dochodzie z roku bazowego a nie o dochodzie uzyskanym
i to jest dochód osoby "uczącej się albo....." a nie dochód członka rodziny, w którym również jest zastrzeżenie art. 5 ust. 4 - 4b
nowa7777


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x