Ja w tym roku zapłacilam z własnych, ponieważ w zatwierdzonym wniosku o płatność nie było tych trzynastek, ale chyba w pierwotnej wersji była liczona. Wczoraj koleżnka była na szkoleniu i mówili, że trzynastka jest wydatkiem kwalifikowalnym, stąd moje "rozeznanie" pod kątem ewntualnej refundacji tego wydatku.