dodatkowe wynagrodzenie ze środków unijnych? - Księgowość

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Napisano: 15 kwie 2026, 9:26

Mam pytanie, czy dodatkowe wynagrodzenie roczne dla personelu Projektu unijnego płacicie ze środków unijnych projektowych, czy z własnych?
mgops7
Podinspektor
Posty: 1799
Od: 13 paź 2017, 13:51
Zajmuję się: płace, księgowość


Napisano: 15 kwie 2026, 11:00

Jeśli w projekcie jest zaplanowane dodatkowe wynagrodzenie roczne to z projektu jeśli nie to z własnych
monia77
Podinspektor
Posty: 1245
Od: 31 mar 2017, 9:14
Zajmuję się: Główny księgowy GOPS

Napisano: 15 kwie 2026, 13:26

... czyli raczej z własnych ;)
Paulinka z GOPSu
Starszy referent
Posty: 771
Od: 24 paź 2017, 14:38
Zajmuję się: Księgowość


Napisano: 15 kwie 2026, 13:30

My jak pisaliśmy projekt to było założenie 13-tek ale jak sobie ktoś nie ujął albo była mała pula do wykorzystania to niestety ale trzeba z własnych
monia77
Podinspektor
Posty: 1245
Od: 31 mar 2017, 9:14
Zajmuję się: Główny księgowy GOPS

Napisano: 15 kwie 2026, 13:52

u nas w wytycznych projektu DWR zalicza sie do kosztów wynagrodzeń i płacimy z projektu
alaaa
Starszy referent
Posty: 659
Od: 02 mar 2016, 9:25
Zajmuję się:

Napisano: 15 kwie 2026, 14:54

Ja w tym roku zapłacilam z własnych, ponieważ w zatwierdzonym wniosku o płatność nie było tych trzynastek, ale chyba w pierwotnej wersji była liczona. Wczoraj koleżnka była na szkoleniu i mówili, że trzynastka jest wydatkiem kwalifikowalnym, stąd moje "rozeznanie" pod kątem ewntualnej refundacji tego wydatku.
mgops7
Podinspektor
Posty: 1799
Od: 13 paź 2017, 13:51
Zajmuję się: płace, księgowość



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x