Dwa wnioski elektroniczne-pomóżcie - pilne

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 13 maja 2021, 11:12

Proszę o pomoc, dziewczyna złożyła pierwsze wniosek elektronicznie i zaznaczyła ze chce KDR tradycyjną i kontynuuje nauke w szkole. Nie zdążyłam jeszcze rozpatrzyc tego wniosku a ona złożyła już elektronicznie drugi tym razem, że chce KDR ale w formie elektronicznej tylko i że kontynuuje naukę ?
Jak postąpić w tej sytuacji
Cytrynka
Stażysta
Od: 05 gru 2018, 10:50
Zajmuję się: DM/KDR/ZP

Napisano: 13 maja 2021, 12:34

dogadaj się z nią żeby na jednym z wniosków zrobiła poprawki i zamówiła przedłużenie w obu formach, potem jeden z tych wniosków edytuj i popoprawiaj zgodnie z poprawkami dokonanymi na wydruku, a drugi pozostaw bez rozpatrzenia
"To err is human, to forgive is divine"
ubu
Awatar użytkownika
Podinspektor
Od: 27 lip 2017, 11:31
Zajmuję się: KDR

Napisano: 13 maja 2021, 13:02

nie odbiera telefonu i nie przyjdzie....jakie pismo napisać
Cytrynka
Stażysta
Od: 05 gru 2018, 10:50
Zajmuję się: DM/KDR/ZP

Napisano: 13 maja 2021, 14:56

Cytrynka pisze:
13 maja 2021, 13:02
ostatnio tydzień dzwoniłem ws. spapranego wniosku elektronicznego, było warto, aby sobie i wnioskodawczyni nie utrudniać życia ;), bo inaczej przyznasz jej pierwszą tradycyjną, a za drugi wniosek zażądasz zapłaty, bo inaczej go nie rozpatrzysz więc niech zadecysuje ;)
"To err is human, to forgive is divine"
ubu
Awatar użytkownika
Podinspektor
Od: 27 lip 2017, 11:31
Zajmuję się: KDR

Napisano: 14 maja 2021, 18:42

ubu pisze:
13 maja 2021, 14:56
Cytrynka pisze:
13 maja 2021, 13:02
ostatnio tydzień dzwoniłem ws. spapranego wniosku elektronicznego, było warto, aby sobie i wnioskodawczyni nie utrudniać życia ;), bo inaczej przyznasz jej pierwszą tradycyjną, a za drugi wniosek zażądasz zapłaty, bo inaczej go nie rozpatrzysz więc niech zadecysuje ;)
Ja bym potraktował inaczej, skoro jet drugi wniosek, to jest to korekta pierwszego. Jeżeli jest prawidłowy to przyznałbym tylko elektroniczne a pierwszy zamknął bez rozpatrzenia, podając ,ze wpłynęła korekta wniosku.

Niestety ale ludze teraz mają gdzieś, że ktoś próbuje im pomóc i nawet nei potrafią tel odebrać.
naitsyrk85
Starszy referent
Od: 27 cze 2013, 10:30
Zajmuję się:

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x