DYLEMAT - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 06 mar 2014, 21:11

..jak traktujecie klienta MOPS, który posiada i utrzymuje..i oczywiście użytkuje dobrej klasy auto?..
nieco wkurza mnie fakt, że jezdzę gorszym modelem niż moi klienci, mimo że w przecienstwie do nich ponoszę trud codziennego wstawania skoro świt i zabezpieczania ich potrzeb, podczas gdy oni zalegają w wyrach do południa..;)
~greentea

Napisano: 06 mar 2014, 21:37

Są po prostu zaradniejsi życiowo od Ciebie. I tyle. Ty nabijasz się rzęchem ? Może masz słabą motywację a może zmień faceta. Masz go traktować \" normalnie\"- znaczy się klienta . Nic mu nie możesz zarzucić.
~emilka

Napisano: 06 mar 2014, 22:07

emilka, jak to nierzadko, pisze bzdury
~p

Napisano: 06 mar 2014, 22:20

..pani Emilko..no comment..prosze iść spać i nie zaśmiecać moich tematów.
~greentea

Napisano: 06 mar 2014, 22:26

~emilka ma racje są osoby które mogą nasz szkolić w jaki sposób pozyskiwać środki z różnych źródeł
~barkaz

Napisano: 06 mar 2014, 22:30

potraktowaliśmy jednego takiego dość brutalnie: sprawdziliśmy oświadczenie o stanie majątkowym, które kilka lat temu złożył (oczywiście nic o aucie nie było), potem sprawdziliśmy w wydziale komunikacji czy samochód jest na niego (jest), a potem kazaliśmy mu zwracać zasiłki z okresu, kiedy kupił samochód i nic nam nie napomknął o zmianie sytuacji dochodowej
Facet się odwoływał, walczył, ale SKO wszystko nam utrzymało i ma zwracać. Zawalił sobie kłamstwami i fałszywymi oświadczeniami.
PS. Nie ubolewam, jeśli klient jeździ lepszym autem niż ja, wisi mi to. Ale kiedy kłamie, naciąga, a potem jeszcze się odgraża, że g... mu zrobię, wtedy idziemy na ostro. Jest tyle biednych ludzi, że nieetyczne jest pomaganie naciągaczom i cwaniakom.
~betta

Napisano: 06 mar 2014, 22:57

aaa.... nie zaśmiecać postów ..?! upsss
Jak traktujecie klienta MOPS...? oto jest pytanie. Jeździ gość Hondą Accord 2.0 -a ty zabezpieczasz jego potrzeby -Tyle ci potrzeba - żeby żyły pulsowały?
Żałosne posty pr. socjalnych. To zawiść i zazdrość jest .

ps. Zmień 16 letnią corollę lub pracę.
~emilka

Napisano: 06 mar 2014, 23:00

emilka jest nerwowa, rzuca się, kąsa bo czeka na Adamobójcę, a jego nie ma
~ops

Napisano: 06 mar 2014, 23:13

..też nie ubolewam, co nie znaczy, że nie zauważam tego faktu i nie jest mi fajnie jak właściciel bmw rocznik 2010 macha mi przed nosem kluczykami domagając się <należnych mu> świadczen..
oczywiscie zajełam sie sprawą nabycia auta i skrupulatnie wylicze dochody goscia za poprzedni rok, aczkolwiek wg oświadczenia, że\"popadł w biede\" w ostatnich mcach nic mi to nie da..nie należy wszak nakłaniac do wyzbycia sie wczesniej nabytego majątku..a przesłanka jest niejedna- bezrobocie i ochr. macierzynstwa..
można sie co prawda przyczepić do faktu użytkowania auta, ale czy jest sens..?..w wielu sprawach jestesmy bezradni..niestety..
dziekuje pani Betta za merytoryczy komentarz.
~greentea

Napisano: 07 mar 2014, 4:16

Odmowa- dysproporcje.
Klienta nie stać na mleko dla dzieci a stać go na benzynę
~x


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x