epilepsja - Ośrodki Wsparcia

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
Wybrane tematy:
ŚDS a wywiady środowiskowe po 15.11.2021 JAK LICZYĆ FREKWENCJĘ W KLUBIE SENIORA Obok Lasu - dom opieki dla osób starszych Czy mogę skierowac do ŚDS klub seniora - czy może tam być oddelegowany pracownik socjalny OPS? ŚDS- likwidacja odpłatności a waloryzacja

Napisano: 26 paź 2012, 12:06

mamy dom typu AB, czy możemy przyjąc osobe z orzeczeniem 06E 10N 01 U? najbardziej chodzi mi o epilepsję?
~as

Napisano: 26 paź 2012, 13:13

Witam!!
możesz przyjąć z wpisem na decyzji typ B 01-U oznacza upośledzenie umysłowe
~Ania II

Napisano: 26 paź 2012, 13:27

to rozumiem, tylko tak myślę czy osoba nie nadaje się na typ C, gdyż są to dodatkowe ograniczenia, taki dom posiadac powinien kadre dostosowaną do tego typu domu
~as

Napisano: 26 paź 2012, 23:03

u nas mamy znaczną ilość osób niepełnosprawnych intelektualnie z epilepsją, niektóre osoby mają ataki kilka razy w roku, inne codziennie.
~Irmina

Napisano: 29 paź 2012, 9:55

i jak sobie radzicie z tym? jest ktoś przeszkolony u Was jak postepować w przypadku ataku?
~as

Napisano: 29 paź 2012, 10:51

jest pielęgniarka i rehabilitant
~Ania II

Napisano: 30 paź 2012, 1:16

przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy - wszyscy pracownicy, staramy się wychwycić symptomy poprzedzające atak, mamy też osoby do których wzywamy w razie problemu rodziców (prawnych opiekunów) i karetkę, zdarzyło się kilka razy u uczestnika problem z oddychaniem, u każdego z uczestników atak wygląda inaczej, jedna z osób przed atakiem zastyga w nienaturalnym bezruchu, inna jest nadmiernie pobudzona, niespokojna, płaczliwa.
~Zofia

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x