Europejskie wartości - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 02 wrz 2016, 22:57

Właśnie takie są te słynne europejskie wartości i będziemy ich bronić przed tą paskudną zacofaną Polską:

"Francuski europoseł Robert Rochefort, wiceprzewodniczący Ruchu Demokratycznego - skrajnie prounijnej partii we Francji - został przyłapany na obnażaniu się przed nastolatkami. Swoje wdzięki Rochefort prezentował w... Castoramie.

Do incydentu doszło 31 sierpnia w miejscowości Vélizy-Villacoublay niedaleko Paryża. Jak informuje francuski RTL - 60-letni polityk obnażył się w sklepie Castorama przed dwoma dziewczynkami w wieku 14 i 17 lat. Polityk został aresztowany, ale dopiero dziś o sprawie dowiedziały się francuskie media.

Polityka, który prezentował swoje ciało nastolatkom, zauważyła ochrona. Powiadomiono menadżera sklepu, który zawiadomił policję. Eurodeputowany był przez 4 godziny przesłuchiwany przez funkcjonariuszy. 

W kwietniu 2016 r. Rochefort głosował za rezolucją Parlamentu Europejskiego upominającą Polskę za brak poszanowania wartości demokratycznych. Chwalił się tym na swojej stronie internetowej. "Nikt nie może odstąpić od wartości europejskich" - pisał europoseł."
z netu


Napisano: 05 wrz 2016, 11:14

To nie są europejskie wartości, tylko uniwersalne, które mogą lub nie mieć poszanowanie w konkretnym kraju, kontynencie, kulturze.
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x