Generałowie odchodzą ... również za PO - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 19 mar 2017, 19:53

Niewiarygodne! A gdzież wtedy byli ci wszyscy niezależni inaczej dziennikarze, że na alarm nie trąbili:

"Trzy razy prowadzący program „Woronicza 17” Michał Rachoń musiał zadać pytanie posłowi PO Janowi Grabcowi, na które polityk nie chciał odpowiedzieć. Dziennikarz najpierw zapytał przedstawiciela opozycji – „czy 114 generałów i pułkowników, którzy odeszli ze służby w jednym roku, to jest duża liczba?”. „Ogromna” – odparł błyskawicznie Grabiec. Gdy jednak usłyszał, że mowa o odejściach w 2014 r., kiedy rządziła… partia Grabca, nagle zaczął mieć problemy ze słuchem.
 
Poseł PO był jednym z gości porannego programu TVP Info „Woronicza 17”. Rozmowa dotyczyła m.in. generałów (w tym byłych funkcjonariuszy Wojskowych Służb Informacyjnych), którzy w ostatnich latach odeszli z polskiej armii.
 
- To tych 114 generałów, pułkowników, którzy odeszli – to jest duża liczba Pana zdaniem, czy nie? – zapytał w pewnym momencie Grabca, redaktor Michał Rachoń.
- Ogromna – błyskawicznie i stanowczo ocenił polityk PO.
 
- Ale to jest liczba generałów, którzy odeszli w 2014 r. kiedy Wy rządziliście… - zauważył dziennikarz. Grabiec po raz pierwszy udał, że nie słyszy. - Straciliśmy więcej generałów niż w czasie drugiej wojny światowej - kontynuował polityk.
 
- Panie pośle, ale ta liczba, to jest liczba generałów i pułkowników, którzy odeszli w roku 2014, kiedy Wy rządziliście – powtórzył swoje słowa Rachoń.
 
Grabiec nadal udawał, że nie słyszy.
- Mówimy o konkretnej sytuacji. O sytuacji, w której generałowie w sile wieku, świetnie przeszkoleni, przygotowani do zarządzania odchodzą nie dlatego, że chcą skorzystać z przepisów emerytalnych, czy dlatego że rzeczywiście są w starszym wieku, ale dlatego, że nie podoba im się to, że minister obrony narodowej zarządza armią jak prywatnym folwarkiem – mówił.
 
- Panie Pośle, 114 generałów odeszło z armii kiedy rządziliście Wy - Platforma Obywatelska – jeszcze raz powtórzył M. Rachoń.

Poseł Platformy nadal miał problemy ze słuchem."

źródło: niezalezna.pl
Zgredek
Stażysta
Posty: 88
Od: 15 mar 2017, 16:30
Zajmuję się: FA

Napisano: 20 mar 2017, 14:28

:lol: :lol: :lol: dobre
6i9
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 2583
Od: 02 mar 2016, 14:01
Zajmuję się:

Napisano: 20 mar 2017, 14:50

PiS i PO jedno zło (no prawie).

To, że generałowie odchodzą to dobrze, źle że są mianowani nowi
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 20143
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x