Gonić zdrajców - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 03 cze 2016, 13:53

No qrwa, pod sąd z tym zdrajcami. Oni tylko wypełniali polecenia Putina:

"... Do tych informacji odniósł się na Twitterze były przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, inżynier specjalizujący się w mechanice lotu - Maciej Lasek. Napisał, że Szwedom odmówiono, bo już wcześniej "byliśmy w posiadaniu tej korespondencji". Jak twierdzi: "szwedzkie nagrania nie wniosłyby do sprawy nic nowego". Twierdzi też, że Polska była w ich posiadaniu od samego początku."
yura


Napisano: 03 cze 2016, 14:37

eeeeee przecież bez przesłuchania nagrania Szwedów wiedzieli, że mają to samo. O co ci chodzi?
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 20292
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:

Napisano: 04 cze 2016, 16:33

yura - nick typowego putinowskieg trolla
no no

Napisano: 04 cze 2016, 16:41

a swoja drogą ciekawe jak łatwo obce służby, bądź co bądź sojusznicze natowskie, spokojnie podsłuchują rządowy samolot nad polskim terytorium, innego państwa sojuszniczego, członka nato oraz w obszarze powietrznym wrogiego państwa - rosji - i qrwa żadne nasze służby kontrwywiadowcze nie pisnęły żadnego słowa - taki to mamy qrwa służby, ale antek trzywybuch z młodym okularnikiem nam to poprawią wojskami obrony terytorialnej i pospolitego ruszenia gwardii narodowej 8-)
no no

Napisano: 04 cze 2016, 16:50

Matole, te twoje mądrości są tyle warte ile twoja wiedza! A od kiedy to Szwecja jest w NATO? Właśnie dzięki działalności takich lewackich debili, jak ty jest tak jak jest. Jeśli ktoś to ma naprawić to Macierewicz z całą pewnością jest taką osobą.
Do no no


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x