Help do Pana Tomka - Oprogramowanie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
Korzystacie z oprogramowania do obiegu dokumentów? Oprogramowanie do bezpiecznego usuwania dysków (typ techniczny) Potrzebna pomoc PCBiznes Prestiż w module Kadry i Płace. Jak cofnąć kontynuacje harmonogramu postanowienie sądu na umieszczenie w dps wyszukanie odwołań od decyzji

Napisano: 14 lut 2014, 15:01

Panie Tomku! Dlaczego w pomoście system nie liczy 14 dni roboczych do przeprowadzenia wywiadu, tylko bardzo się upiera na 14 dni normalne. Podaję przykład: wniosek 8 stycznia, wywiad zrobilam 27 stycznia czyli w/g rozporządzenie jest ok, ale system każe mi to poprawić czyli zmienić datę wywiadu. Coś robię żle a może nie? Poproszę jeszcze raz o pomoc!
~Emma

Napisano: 14 lut 2014, 22:24

Ale gdzie każe zmienić? Nie przypominam sobie żebyśmy gdziekolwiek wymuszali zmianę daty wywiadu.
~Tomek

Napisano: 16 lut 2014, 13:07

A kaze zmienic w raporcie jakosciowym ktory robiłam dla dyrektora!
~Emma

Napisano: 17 lut 2014, 11:36

Ale to jakieś nieporozumienie. Raport jakościowy niczego nie każe.

Ma on służyć badaniu pewnych sytuacji i nie jest nigdzie napisane, że punkty w tym raporcie są koniecznie błędami, nikt również nie nakazał ich poprawy (a przynajmniej nie powinien).

Raport miał pokazać sytuacje które potencjalnie mogą być nieprawidłowe (ale nie muszą) i miał rozpoznać pewne zjawiska, które po dalszych analizach mogą posłużyć ewentualnym zmianom w przyszłości w wymaganiach Ministerstwa na systemy informatyczne (np. zwiększeniu zakresu rejestrowanych informacji).

Raport pokazuje potencjalnie niepoprawne sytuacje. Nie jest powiedziane że jest to błąd, to Pracownik po zapoznaniu się z dokumentacją sprawy, może uznać, że jest to sytuacja prawidłowa albo nie. Jeśli ktoś Wam przekazał, że wszystko to są tbłędy i są one konieczne do poprawienia, to jest to jego nadinterpretacja.

A jaka jest dokładnie treść komunikatu w raporcie?
~Tomek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x