herbata, pranie odzieży - Księgowość

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
Wybrane tematy:
Ukraina-nowa klasyfikacja budżetowa Czyste powietrze Wynagrodzenie AOON Św. Wychow. - pracownik , czy zmieniacie stanowisko ile przechowujecie schronienie z usługami opiekuńczymi

Napisano: 03 sie 2015, 15:24

Czy potrącacie podatek od zakupionej herbaty, ekwiwalentu za używanie własnej odzieży do celów służbowych czy pranie odzieży. Ja nie potrącam podatku ale chciałam się upewnić jak robią pozostali.
Gość

Napisano: 04 sie 2015, 12:16

Nie potrącamy.
renia 50

Napisano: 06 sie 2015, 8:17

A herbatę to kupujecie z jakich środków?
Ella2

Napisano: 06 sie 2015, 10:21

no nie mówcie, że kupujecie to z ZFŚS?
ewaaa123

Napisano: 06 sie 2015, 10:41

Kupujemy z bieżących środków, wynika to z przepisów bhp i instrukcji obowiązującej w zakładzie pracy. A wydatek jest w § 3020. (ręczniki, mydło ,herbata)
renia50

Napisano: 06 sie 2015, 11:45

I nikt wam nie kwestionował zakupu herbaty, czy to zamiast wody mineralnej, w gorące dni?
Ella2

Napisano: 06 sie 2015, 13:34

jeżeli masz zapis w instrukcji bhp ze to się pracownikowi nalezy to masz kupic i mu wydać zapłacic z 3020 i nikt nie ma prawa kwestjonować
alka1234


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x