i dobrze, co nagle to po diable

Wybrane tematy:
coś pozytywnego Dobra książka
~dzibar

Re: i dobrze, co nagle to po diable

Post autor: ~dzibar »

powinniście się wstydzić!
~domi

Re: i dobrze, co nagle to po diable

Post autor: ~domi »

Hej, anonim - tylko tyle i aż tyle dzibar przyjacielu. Teraz podorabiaj sobie scenariusze
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Rejestracja: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Lokalizacja: Gliwice, Polska
Kontakt:

Re: i dobrze, co nagle to po diable

Post autor: dzibar »

wpis wyżej nie jest mój, widzę, że ktoś sprawdza mnie i bawi sie moim kosztem, wpisuje sie tylko zalogowana, lub informuje, ze sie nie zalogowalam - nigdy inaczej
Dzidka
~jarząbek

Re: i dobrze, co nagle to po diable

Post autor: ~jarząbek »

Żaden anonim tylko ja, Wacław Jarząbek, stanąłem w obronie Dzibar. Dlatego wszem ogłaszam, że Dzibar nie miała z tym nic wspólnego. Ataki na nią uraziły moje poczucie sprawiedliwości. Lecz, jak to bywa w kłótniach małżeńskich, gdy ktoś trzeci próbuje interweniować, nagle słyszy od bitej żony, aby \"odp... się od jej kochanego męża\". Obiecuję się odp... . Pozdrawiam w ciepły dzień majowy szczęśliwą rodzinkę.
~jarząbek

Re: i dobrze, co nagle to po diable

Post autor: ~jarząbek »

Oczywiście, to dla jasności, nigdy nie podpisywałem się \"dzibar\". Swoje wpisy podpisywałem \"do ...\". Tę informację dodaję, gdyż zorientowałem się, że ktoś się pod nią podszywał. To też uraża moje poczucie przyzwoitości.
~Usuga

Re: i dobrze, co nagle to po diable

Post autor: ~Usuga »

multiplayer mcahtes, and the very popular Zombies mode of game play. Within a few hours of Call of Duty Black Ops hitting the streets, just under 1 million gamers were playing over Xbox Live.
ODPOWIEDZ