Ile mogę wydać dec. odmownych o umorzeniu należności z zal. ali. - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
Wybrane tematy:
fundusz a spokrewniona rodzina zastętcza Art.209 a obcokrajowiec bez adresu cofniecie zatrzymania prawa jazdy Zwrot z US części kwoty tytułu wykonawczego Zgłoszenie do BIG KRZ - wniosek o założenie konta podmiotu i co dalej?

Napisano: 06 mar 2013, 12:58

Witam,
mam szybkie pytanie,
otóż mam Pana który podał o umorzenie pewnej kwoty którą ściąga z niego komornik > dostał ode mnie odmowną dec. > poszło do SKO > SKO ponownie do rozpatrzenia do mnie > znów odmowna > zażalenie do nas na tą odmowna dec kolejna które sąd przeinaczył na wniosek > SKO napisało że należy rozpocząć postępowanie i dec wydać...
I już sam Nie wiem.
Szukam aktualnie w kpa czy moge ja jeszcze raz wydawac dec?
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 04 sty 2013, 20:46
Zajmuję się: ŚR, FA, ŚW, ZFŚS

Napisano: 06 mar 2013, 14:26

Heh, chodzi o to czy mogę mu rozpatrywać drugi raz o to samo sprawe z umorzeniem jego, jak już raz składał?
~ja

Napisano: 06 mar 2013, 16:37

mozesz w nieskonczonosć , umorzenie w kwocie łącznej 30, 50 itd .. słowo łącznie oznacza ze mozna łączyć, dłuznik moze występować do zajechania...

~dłuznik

Napisano: 07 mar 2013, 15:13

tak też wywnioskowałem nie widząc nic ciekawego w kpa na temat jakiegoś ograniczenia...
to będę miał z człowiekiem do końca problem...

Dziękuję za odpowiedź
~ja

Napisano: 25 kwie 2013, 16:40

nieskończoność????? A może będzie, że organ nie jest w stanie podjąć decyzji ??? lub zarzut przewlekłości postępowania ??? W KPA wszystko jest. I nic nie pomoże g.ł.u.p.i upór. Praca w administracji to nie prywatne ranczo.
Pozdrowienia dla pseudourzędasów.
~???????

Napisano: 07 maja 2013, 21:05

a mi się wydaje, że gdzieś w kpa jest taki zapis, że umarza się postępowanie, jeżeli sprawa została wcześniej rozstrzygnięta decyzją ostateczną
~ewiki76

Napisano: 08 maja 2013, 12:15

A mi się Kochanie wydaje, że nie masz bladego pojęcia o co chodzi.
~Ala

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Oprócz Ile mogę wydać dec. odmownych o umorzeniu należności z zal. ali. - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna przeczytaj również:

czy wniosek ?
KRK
proszę o pomoc Elmera
nadpłata - pomocy
jak macie chwilę to podpowiedzcie
Dylematy z dłużnikiem POMOCY
Zwrot z Urzędu Skarbowego pomocy
wierzycielka ma NP a dłużniik spłacił już zadłużenie. !
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x