INFO DNIA - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 13 maja 2014, 20:46

Polska prokuratura potwierdziła, że możliwa jest produkcja sztucznej mgły w ilościach wystarczających do katastrofy ....... w Polsce. Dzisiejsze, główne wydanie Wiadomości TVP 1: przyczyną tragedii na tzw, katowickiej było wytworzenie sztucznej mgły przez sadowników. No to jak panowie prokuratorzy, można wyprodukować sztuczną mgłę w ilościach niezbędnych do doprowadzenia do katastrofy, czy nie? Bo jeśli polscy biedni sadownicy mogą to zrobić to chyba Putin ma o wiele większe możliwości?
vera clara

Napisano: 14 maja 2014, 16:13

bzdura. Metody tej nie stosują polscy sadownicy- sprzętu takiego na oczy nie widzieli...jest kosztowny - nie ogarną tematu.Jest możliwa ..? to nie dowód.
Putin lubi mieć czyste niebo a czasami mgłę..i co z tego. Mieliście słabych pilotów- feralnego poranka 10 kwietnia i tyle..
emilka14

Napisano: 14 maja 2014, 20:01

Osoba, która pisze "mieliście słabych pilotów..." Nie jest Polką?
dziwne

Napisano: 14 maja 2014, 20:30

odpowiedź do "dziwne": co ma w matryce napisane tego nawet nie chcemy wiedzieć, natomiast to co sama wypisuje na tym forum świadczy, że wie wszystko o wszystkim lub niczym, albo nic o wszystkim. Ponadto nie prezentuje typowy resentyment wobec Polaków.
cenzura

Napisano: 14 maja 2014, 21:06

bardzo słabych..wyjątkiem mooooże ? - mógłby być Wrona. :twisted: lecz wątpię ostatecznie
emilka14

Napisano: 15 maja 2014, 11:38

no kuźwa mysia wróciła - ze swoją pisownia i logiką
no kuźwa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x