Jak rejestrować fluktuacje płyt CD, gdy dojrzewają? - Księgowość - Księgowość

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Ukraina-nowa klasyfikacja budżetowa Czyste powietrze Wynagrodzenie AOON Św. Wychow. - pracownik , czy zmieniacie stanowisko ile przechowujecie schronienie z usługami opiekuńczymi

Napisano: 22 lip 2023, 19:33

Moja firma zakupiła płyty CD i właśnie otrzymaliśmy pierwszy wyciąg bankowy. Planowałem rozliczać odsetki w momencie ich zarobienia – gdy płyta CD dojrzeje – ale nie planowałem, że do tego czasu płyty CD będą się wahać w górę i w dół. Na przykład kupiliśmy płyty CD o wartości 1 miliona dolarów i właśnie otrzymaliśmy nasz pierwszy wyciąg, a łączna wartość konta na wyciągu wynosi obecnie 999 010 dolarów. Czy powinienem rejestrować tę miesięczną „stratę”, jeśli tak naprawdę nie jest to strata? Tak długo, jak trzymamy płytę aż dojrzeje, będziemy zarabiać na procentach i nie będzie strat. Po prostu nie wiem, jak sobie z tym poradzić w międzyczasie. Jakieś pomysły?
raichu059
Praktykant
Posty: 2
Od: 22 lip 2023, 19:32
Zajmuję się: FA

Napisano: 29 lip 2023, 4:04

raichu059 pisze:
22 lip 2023, 19:33
Moja firma zakupiła płyty CD i właśnie otrzymaliśmy pierwszy wyciąg bankowy. Planowałem rozliczać odsetki w momencie ich zarobienia – gdy płyta CD dojrzeje – ale nie planowałem, że do tego czasu płyty CD będą się wahać w górę i w dół. Na przykład kupiliśmy płyty CD o wartości 1 miliona dolarów i właśnie otrzymaliśmy nasz pierwszy wyciąg, a łączna wartość konta na wyciągu wynosi obecnie 999 010 dolarów https://vidmate.bid/ . Czy powinienem rejestrować tę miesięczną „stratę”, jeśli tak naprawdę nie jest to strata? Tak długo, jak trzymamy płytę aż dojrzeje, będziemy zarabiać na procentach i nie będzie strat. Po prostu nie wiem, jak sobie z tym poradzić w międzyczasie. Jakieś pomysły?
i got this....
raichu059
Praktykant
Posty: 2
Od: 22 lip 2023, 19:32
Zajmuję się: FA


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x