jak robicie - Księgowość

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 03 cze 2026, 13:28

FV w ksef wystawiona z datą 1.06.2026 ale z treści wynika że dotyczy maja to gdzie księgować. W polityce mam że jeśli wpłynie do 5 a dotyczy poprzedniego miesiąca to księguję do poprzedniego miesiąca. Czy dać do maja czy do czerwca skoro wystawione w czerwcu
monia77
Podinspektor
Posty: 1246
Od: 31 mar 2017, 9:14
Zajmuję się: Główny księgowy GOPS


Napisano: 03 cze 2026, 13:30

monia77 pisze:
03 cze 2026, 13:28
FV w ksef wystawiona z datą 1.06.2026 ale z treści wynika że dotyczy maja to gdzie księgować. W polityce mam że jeśli wpłynie do 5 a dotyczy poprzedniego miesiąca to księguję do poprzedniego miesiąca. Czy dać do maja czy do czerwca skoro wystawione w czerwcu
Ja bym dała do maja.
Ula1
Referent
Posty: 278
Od: 29 sty 2021, 11:54
Zajmuję się: Ksiegowość

Napisano: 03 cze 2026, 13:59

Tak zrobię pewnie
monia77
Podinspektor
Posty: 1246
Od: 31 mar 2017, 9:14
Zajmuję się: Główny księgowy GOPS




  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x