FV w ksef wystawiona z datą 1.06.2026 ale z treści wynika że dotyczy maja to gdzie księgować. W polityce mam że jeśli wpłynie do 5 a dotyczy poprzedniego miesiąca to księguję do poprzedniego miesiąca. Czy dać do maja czy do czerwca skoro wystawione w czerwcu
FV w ksef wystawiona z datą 1.06.2026 ale z treści wynika że dotyczy maja to gdzie księgować. W polityce mam że jeśli wpłynie do 5 a dotyczy poprzedniego miesiąca to księguję do poprzedniego miesiąca. Czy dać do maja czy do czerwca skoro wystawione w czerwcu