Karta Dużej Rodziny - Świadczenia rodzinne

Strona 1 z 6    [ Posty: 53 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 09 cze 2014, 15:48

Robicie już coś odnośnie karty Dużej rodziny? Macie już upoważnienia? Potrzebne są jakieś uchwały, zarządzenia itp?
BRYGIDA14

Napisano: 09 cze 2014, 20:20

jak dostałaś zaszczyt to wszystko od podstaw. Upoważnienie, druki, kod do prowadzenia spraw itd. życzę powodzenia
oregon

Napisano: 10 cze 2014, 7:26

Hej oregon! ja też od podstaw będę robić...
może wymienimy się mailami? może kiedyś się sobie przydamy.... w grupie raźniej pokonywać przeszkody ;)
mój mail: [email protected]
jaaaa

Napisano: 10 cze 2014, 8:24

też mam to cholerstwo i nie wyobrażam sobie tego robić
anetag
VIP
Od: 23 kwie 2014, 8:12
Zajmuję się:

Napisano: 10 cze 2014, 8:34

ja też... :/ jeszcze żeby mieć jakieś wytyczne, a tu 2 tyg temu powstało rozporządzenie incognito a teraz wymagają na cito od osób które nie wiedzą co i jak... bo ja np nie wiem i przyznaję się do tego.
zarządzenia, uchwały, cały program, wymagane dokumenty, nadanie nr, zamawianie kart, i termin na każdą 14 dni (?!-chore!!!) do tego przecież mamy inne obowiązki.... pracujemy na innych stanowiskach, i teraz co, do tego dostaniemy jeszcze to... a przecież pasowało by to w ewidencji ludności, bo mają wgląd do rodzin, i jak opanowali dowody osobiste to mogli by również wydawać karty dużych rodzin. to nie pan Tusk z automatu przydzielił to ops, bo napisał na podstawie ustawy o pomocy społecznej...
nóż w kieszeni otwiera się
...
jaaaa

Napisano: 10 cze 2014, 9:23

jaaaa pisze:ja też... :/ jeszcze żeby mieć jakieś wytyczne, a tu 2 tyg temu powstało rozporządzenie incognito a teraz wymagają na cito od osób które nie wiedzą co i jak... bo ja np nie wiem i przyznaję się do tego.
zarządzenia, uchwały, cały program, wymagane dokumenty, nadanie nr, zamawianie kart, i termin na każdą 14 dni (?!-chore!!!) do tego przecież mamy inne obowiązki.... pracujemy na innych stanowiskach, i teraz co, do tego dostaniemy jeszcze to... a przecież pasowało by to w ewidencji ludności, bo mają wgląd do rodzin, i jak opanowali dowody osobiste to mogli by również wydawać karty dużych rodzin. to nie pan Tusk z automatu przydzielił to ops, bo napisał na podstawie ustawy o pomocy społecznej...
nóż w kieszeni otwiera się
...
to chore jest wprowadzać to na koniec roku szkolnego
anetag
VIP
Od: 23 kwie 2014, 8:12
Zajmuję się:

Napisano: 11 cze 2014, 9:07

a gdzie jest napisane, że termin 14 dni na wydanie ??
kalina

Napisano: 13 cze 2014, 9:35

Ma ktoś może podstawę upoważnienia dla kierownika?
Amely
Awatar użytkownika
Stażysta
Od: 26 maja 2014, 12:38
Zajmuję się:

Napisano: 13 cze 2014, 9:44

art. 30 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym i par. 13 pkt 4 rozporządzenia ... i jeszcze mam uchwałę
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
VIP
Od: 12 maja 2011, 15:17
Zajmuję się:

Napisano: 13 cze 2014, 9:49

zastanowił mnie jedne punkt w informatorze dokładnie 2. wybór sposobu realizacji zadania czyli mogą zatrudnić kogos z zewnątrz na umowę albo płacić nam dodatek zadaniowy czy wy macie już coś takiego? mi kierownik przypisał to a jemu wójt. nie mam żadnego upoważnienia. jakbym miala mało pracy to dali mi jeszcze to
gopssk

Strona 1 z 6    [ Posty: 53 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x