Karta Duzej Rodziny dla dziecka które jest uczniem do 31.08.

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 31 lip 2018, 14:29

mam pytanie dziecko miało kartę dużej rodziny przyznaną do 18 roku życia. teraz przyszedł pozostali członkowie rodziny tzn rodzeństwo utraciło już ważność karty. czy należy się jemu karta skoro jest uczniem???tzn z zaświadczenia wynika że programowe ukończenie nauki nastąpiło 30.04.2018 ale jest uczniem do 31.08.2018 r. co teraz ???
Decyzja odmowna???
Baska
Stażysta
Posty: 114
Od: 14 mar 2017, 12:36
Zajmuję się: Swiadczenia rodzinne


Napisano: 01 sie 2018, 10:00

Nie wydaje mi się aby były podstawy do odmowy. Zaświadczenie to jedno, ale ustawa w art. 4 ust. 1 pkt 2 i art. 11 ust.1 pkt 3 mówi wyraźnie o 30 września następującym po końcu roku szkolnego, w którym jest planowane ukończenie nauki w danej placówce.
iks_ps
Stażysta
Posty: 57
Od: 10 lip 2018, 18:39
Zajmuję się: KDR

Napisano: 02 sie 2018, 13:25

My w takich wypadkach zaznaczamy do 30.09.2018
kdr.04
Stażysta
Posty: 135
Od: 27 lip 2018, 7:31
Zajmuję się: kdr


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny