KARTA DUŻEJ RODZINY FACHOWCY!!!!!POMOCY->

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 11 sie 2014, 12:06

Odnośnie KDR. Pan ma 4 dzieci i rozwód z żoną żona za granicą mieszka i ma zasądzone alimenty na dzieci których nie płaci, Pan wziął ślub z Ukrainką i mieszkają razem i z jego 4 dzieci Ukrainka nie ma własnych dzieci.
Czy Ukraince jako żonie Pana który ma swoje 5 dzieci należy się Karta :?: pobyt ma do 2016 r.
Magda.,


Napisano: 11 sie 2014, 12:26

paragraf 2 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia - do korzystania z programu uprawnieni są członkowie rodziny wielodzietnej, w tym małżonek rodzica (pkt 2)

paragraf 3 rozporządzenia odsyłający do art. 5 ustawy o pomocy społecznej - skoro Ukrainka to zależy jeszcze na podstawie jakiego dokumentu przebywa w Polsce, jeżeli jest wymieniona w tym przepisie to powinna się karta należeć, przynajmniej ja tak uważam
ola7


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny