karta elektroniczna pierwszy wniosek proszę o pomoc

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 20 lut 2019, 11:05

Proszę o pomoc, robię pierwszy wniosek o kartę elektroniczną i mam pytanie. Czy w uprawnieniach do wizualizacji karty, musi być jedna osoba czy mogą być obydwoje rodzice?
[email protected]
Praktykant
Posty: 31
Od: 14 wrz 2018, 10:57
Zajmuję się: pracownik socjalny


Napisano: 20 lut 2019, 11:37

a co jest zaznaczone we wniosku elektronicznym? albo alternatywnie w załącznikach ZKDR-04, trzeba dopytać zazwyczaj tel. petenta co było jego intencją bo nie zawsze odpowiada to stanowi faktycznemu na wniosku elektronicznym ;)


Odpowiadając bezpośrednio to tak obydwóch rodziców może być uprawnionych np u każdego dziecka jak i sam właściciel kdr czyli np. każde dziecko może być uprawnione do wyświetlania KDR. Rodzice mogą mieć także w takiej wzorcowej sytuacji siebie nawzajem. Powyższy stan odpowiada niemniej jednak zaznaczeniu we wniosku opcji: "Zaznacz, jeżeli wnosisz dla członków rodziny wskazanych na wniosku o Kartę w formie elektronicznej i chcesz aby rodzic/rodzice oraz małżonek rodzica mogli wyświetlać Karty wszystkich członków rodziny. Bo jeżeli chcą samodzielnie dokonać wyboru osób, których Karty będą mogli wyświetlać rodzice lub małżonek rodzica, to nie zaznaczają tego pola, tylko wypełniają załącznik ZKDR-04 Informacja o osobach, które będą mogły wyświetlać kartę elektroniczną na swoich urządzeniach mobilnych.
"To err is human, to forgive is divine"
ubu
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1077
Od: 27 lip 2017, 11:31
Zajmuję się: KDR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny