Kieszonkowcy podrzucają pieniądze - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 20 sie 2009, 11:46

- Czuje się doskonale dla odmiany coś ludziom dając, tym bardziej, że w obecnych warunkach gospodarczych Brytyjczycy tego potrzebują - wyznał Chris Fitch, jeden z dawnych złodziei - Za każdym razem, gdy wkładam banknot do czyjejś kieszeni, czuję się mniej winny za to, że całe lata poświęciłem na ich wyciąganie.


Dwudziestu zręcznych londyńskich kieszonkowców wykorzystuje swoje umiejętności, żeby niepostrzeżenie podrzucać ludziom pieniądze.

Grasują w najbardziej ruchliwych miejscach Londynu takich jak Trafalgar Square czy Covent Garden. Najwięksi szczęśliwcy znajdą w swoich kieszeniach czy torbach nawet 20 funtów. Niestety nie jest to dobroczynna akcja skruszonych przestępców a kampania reklamowa. Zorganizował ją brytyjski dostawca internetu szerokopasmowego TalkTalk. Firma ma zamiar przeznaczyć na akcję w różnych miastach Wielkiej Brytanii aż 100 tysięcy funtów.

http://deser.pl/deser/1,83453,6944848,K ... zieje.html
~anc

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x