klub seniora - czy może tam być oddelegowany pracownik socjalny OPS?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 22 wrz 2021, 11:30

Czy w przypadku utworzenia w strukturach ośrodka pomocy społecznej klubu samopomocy dla seniorów (ośrodka wsparcia dziennego, o którym mowa w art. 51a ust.4) pracownik socjalny OPS może zostać oddelegowany do wykonywania zadań w klubie samopomocy (praca socjalna w formie animowania społeczności lokalnej)?
krulewna
Praktykant
Posty: 24
Od: 15 gru 2015, 9:35
Zajmuję się:


Napisano: 27 wrz 2021, 15:53

Odpowiedź brzmi: TAK.

Spytałam prawnika.
krulewna
Praktykant
Posty: 24
Od: 15 gru 2015, 9:35
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x