Konkurs grantowy Fundacji Tesco Dzieciom - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 15 lip 2014, 23:17

Właśnie rusza II edycja konkursu grantowego Fundacji Tesco Dzieciom „Pracownia Talentów”, który jest skierowany do organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją dzieci i młodzieży. Organizacje mogą zdobyć środki na realizację długoterminowych projektów edukacyjnych. Budżet programu to 250 tys. złotych, co pozwoli na sfinansowanie około 25 projektów w całym kraju.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie wymogów regulaminu, wypełnienie formularza wniosku (dostępny na stronie internetowej Fundacji http://www.fundacjatesco.pl), oraz przesłanie go na wskazany adres e-mail.

Termin złożenia aplikacji upływa 18 sierpnia 2014 r. Komisja konkursowa oceni wszystkie nadesłane aplikacje i przyzna środki na realizację tym, które otrzymają największą liczbę punktów. Laureatów konkursu poznamy w połowie września 2014 r.
Andrzej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x