kontrola dolnośląskie - Stypendia

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
Wybrane tematy:
przeliczenie dochodów Skład rodziny od kiedy wliczać członka rodziny pismo z kuratorium o wkładach własnych Stypendia szkolne, zmiana kryterium dochodowego Wzór decyzji Wypłata zasiłku szkolnego

Napisano: 07 lis 2014, 13:41

Witam. Czy ktoś z Dolnego Śląska miał kontrolę z UW na stypendiach? Kto Nas w ogóle kontroluje? Podpytywałam w UW ale twierdzą, że nie oni.
zlękniona:)

Napisano: 02 lis 2015, 11:50

Podbijam temat.
Kto w ogóle kontroluje stypendia?
Ktoś coś wie?
aktosikk

Napisano: 02 lis 2015, 14:59

Witam.
Ja miałam kontrolę stypendia i zasiłki szkolne w 2014 roku
Kontrolował mnie Urząd Wojewódzki. Było ok.
Pozdrawiam :D
księżna

Napisano: 02 lis 2015, 16:20

To prosze powiedziec co kontrolowali, na co zwracali uwagę ?? i czy mieli jakies zastrzeżenia??
Monia160284

Napisano: 03 lis 2015, 10:23

Witam.
Sprawdzali decyzje, w treści czy jest uwzględniona kwota stypendium, na jaki okres wydana decyzja ogólnie czy wszystkie kryteria są zachowane w treści decyzji:
1. kwota stypendium
2.okres wypłaty
3.zasada wypłaty
4. jaki cel wypłaty np: na częściowe pokrycie kosztów związanych w edukacja itp,itd.
Sprawdzają Uchwałę oraz regulamin, który stosujemy w sprawie stypendium socjalnego.
Ja miałam tylko uwagę ze w decyzji miała cała kwotę stypendium, a Pan nie miała się czego czepiać to stwierdził ze trzeba by była napisać kwotę m-czą x np 10 miesięcy = cała kwota.
Ale to pikuś i teraz następne decyzje zrobiłam jak kazał.
Duży nacisk kładł na regulamin i stosowanie wytycznych w rodzinach gdzie są czynniki:
alkoholiz,niepełnosprawność, samotna matka, wielodzietność,itp aby w tych rodzinach podwyższać stypendium/ nie ma być równa kwota każdemu ,zróżnicowanie ma być???
Pozdrawiam,Będzie dobrze
księżna

Napisano: 03 lis 2015, 11:24

a co gdzieś w dolnośląskim są kontrole? W planach kontroli Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego nie widziałam żadnej pozycji dot. kontroli stypendium szkolnego - a może przegapiłam? To mnie sprostujcie.
Aga65

Napisano: 03 lis 2015, 14:49

ja miałam w tym roku kontrolę z urzędu wojewódzkiego i nie sprawdzali mi decyzji i regulaminu
sprawdzali czy kwoty ze sprawozdania do kuratorium zgadzają się
pan poprosił o sprawozdanie i listy wypłat
no i sprawdzał czy były środki własne
aha no i kontrola była pod kątem dotacji, sprawdzali też akcyzę
xyz@

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny

x

x