kontrola Projektu przez komisję rewizyjną - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 04 sie 2015, 8:48

Czy komisja rewizyjna (radni) mogą kontrolować realizację Projektu, przeglądać dokumentację, przetargi, dodatki specjalne, itp.
Czy mogę im dać ksero protokołu pokontrolnego z kontroli w 2015 r. Projektu przez pracowników biura rozwoju regionalnego POKL.
pawel.w


Napisano: 04 sie 2015, 9:55

Dyskusyjny i delikatny temat. Teoretycznie nie powinni mieć wglądu w dokumenty, gdzie są dane osobowe. Jednak w praktyce znając "ciekawość wielu radnych" wiem, że niektórzy będą chcieli. Musisz więc zaspokoić ich chęć wiedzy wszelkiej. Jeśli będziesz bronić dostępu, powiedzą, że masz coś do ukrycia. Na pewno udostępnij przetargi oraz protokół i dokumenty ogólne. Dodatki, to także żadna tajemnica - jak nasze pensje. Ewentualnie niech sami proszą o konkretny, interesujący ich dokument a nie dawaj całego segregatora do oglądania. Ja po wielu latach pracy już wiem, że lepiej z nimi " na spokojnie" niż "stawiać się". Bo nie warto, to taka nauka, która przyszła z wiekiem.
male

Napisano: 05 sie 2015, 10:21

dzięki
pawel.w


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x