Korpus Wsparcia Seniorów, a oprogramowanie - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 03 lut 2022, 19:05

Szanowni,
jak widać m.in. po wpisach na tym forum, informacje o programie "Korpus Wsparcia Seniorów" na 2022 rok budzą duże zainteresowanie.

Tak się składa, że 1 lutego udostępniliśmy wszystkim chętnym nowe oprogramowanie do usług społecznych, które szczegółowo opisaliśmy tutaj https://public.sygnity.pl/sites/default ... cznych.pdf .

Chociaż oprogramowanie ma w nazwie Centrum Usług Społecznych, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go dla potrzeb zarządzania dowolnymi usługami, kierowanymi do mieszkańców gminy, nawet jeśli formalnie OPS nie przekształcił się w CUS.

Funkcjonalność jaką oferujemy w ramach tego oprogramowania, wydaje się być przydatna do zarządzania usługami dla Seniorów, w ramach programu, o którym mówimy - szczególnie, choć nie tylko, w ramach Modułu I, w którego realizację należy zaangażować wolontariuszy, w tym również działaczy środowisk młodzieżowych i obywatelskich, którzy świadczyliby codzienną pomoc osobom potrzebującym wsparcia.

W szczególności, w oprogramowaniu można wprowadzić program o nazwie "Korpus Wsparcia Seniorów" i w jego ramach zarejestrować rodzaje świadczonych usług, oferowanych Seniorom. Wolontariuszy można zarejestrować jako wykonawców usług i następnie rejestrować konkretne terminy usług oraz potwierdzać fakt ich wykonania. Z zaplanowanych i wykonanych usług można tworzyć i drukować zestawienia. Wszystkie te czynności w nowym oprogramowaniu są łatwe i szybkie, o czym można przekonać się zarówno z instrukcji, pod podanym wyżej adresem, jak i na żywo - o czym niżej.

Oprogramowanie może być użyte zarówno wspólnie z oprogramowaniem dla pomocy społecznej, jak i osobno. Pierwsza opcja daje możliwość skorzystania z bazy danych beneficjentów pomocy społecznej, w której mogą już być osoby objęte usługami, a także oferuje wgląd do pomocy społecznej udzielonej osobie objętej usługami i odwrotnie. Druga opcja pozwala skorzystać z oprogramowania także tym OPS, które nie korzystają z naszego oprogramowania dla pomocy społecznej.

Ogromną zaletą oprogramowania jest fakt, że jest ono gotowe i można rozpocząć w nim pracę od razu, wchodząc w program "Korpus Wsparcia Seniorów", a więc od razu mieć wsparcie informatyczne pozwalające sprawniej organizować pomoc.

Osoby korzystające z naszego systemu POMOST Std wystarczy, aby miały najnowszą aktualizację z 1 lutego br., aby mogły od razu zaznajomić się z aplikacją dla usług społecznych - do końca kwartału bez konieczności wprowadzania kodów licencyjnych i bez ponoszenia kosztów.

pozdrawiam, w razie pytań proszę śmiało o pytania
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5926
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Zajmuję się: pracuje w fabryce Pomostu :)
Lokalizacja: Kraków, Polska


Napisano: 04 lut 2022, 17:02

W załączeniu często pojawiający się na tym forum przykład z wyprowadzeniem psa ... złożony przy użyciu istniejącej już w oprogramowaniu funkcjonalności.
pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5926
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Zajmuję się: pracuje w fabryce Pomostu :)
Lokalizacja: Kraków, Polska

Napisano: 04 lut 2022, 17:52

ten przykład idealnie pokazuje do czego istnieje pomoc społeczna ...... wyprowadzanie psa :roll:
anna anna anna
Stażysta
Posty: 100
Od: 17 maja 2017, 10:05
Zajmuję się: pomoc społeczna

Napisano: 07 lut 2022, 13:11

anna anna anna pisze:
04 lut 2022, 17:52
ten przykład idealnie pokazuje do czego istnieje pomoc społeczna ...... wyprowadzanie psa :roll:
I to jest priorytet, bo jak nie to będzie skarga u włodarza, i dopiero będzie dym.
Z poważaniem
thorgal70
Stażysta
Posty: 142
Od: 16 lis 2016, 13:39
Zajmuję się: PS/FA

Napisano: 22 lut 2022, 18:18

Dostępna jest najnowsza aktualizacja oprogramowania, która m.in. dodaje ułatwienia dla wykorzystania aplikacji dla CUS także dla celów wolontariatu dla Seniorów
https://public.sygnity.pl/sites/default ... 3-32.3.pdf
pozdrawiam
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5926
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Zajmuję się: pracuje w fabryce Pomostu :)
Lokalizacja: Kraków, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x