Korzyści zdrowotne płynące ze słuchania radia dla lepszego samopoczucia - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 07 wrz 2021, 5:47

Wiele osób słucha radia, aby poczuć się dobrze i odpocząć. Niektórzy uczestnicy aktywnie szukali słuchania radia, aby zmienić swój nastrój i w konsekwencji poczuć się lepiej. Prawie we wszystkich zgłoszonych przypadkach ci ludzie szukali muzyki w radiu w tym konkretnym celu: jeśli czują się szczególnie przygnębieni i zdają sobie z tego sprawę, spróbują włączyć muzykę, która będzie ich rozweselić.

Jednak inna grupa ludzi słucha radia podczas polowania. Myśliwi ci oczywiście polują na obszarze, w którym prawdopodobnie będą narażeni na hałas innych myśliwych lub przejeżdżającego pojazdu. W większości przypadków radio pomoże im skupić uwagę i zminimalizować wszelkie rozproszenia podczas celowania w zdobycz. Rzeczywiście, niektórzy myśliwi przysięgają, że podczas polowania radio działa na nich uspokajająco.

Trzeci typ osoby często szuka programów radiowych, aby posłuchać, gdy próbuje poradzić sobie z chorobą lub urazem. Na przykład niektórzy ludzie, którzy odczuwają ból, czują się lepiej po słuchaniu radia. Chociaż efekt ten prawdopodobnie nie będzie natychmiastowy, z czasem może stać się zauważalny. Jeśli zdecydujesz się słuchać radia, aby poczuć się lepiej, upewnij się, że wybierasz rodzaj stacji, którą lubisz najbardziej.

Wreszcie, niektórzy ludzie słuchają radia podczas ćwiczeń. Jeden popularny prezenter radiowy regularnie zaprasza słuchaczy do słuchania jego programu, aby „czuli się lepiej” po ciężkim dniu pracy. Ci gospodarze radia wyraźnie rozumieją, że muzyka może być skutecznym sposobem na zmniejszenie stresu i promowanie relaksu. W rzeczywistości wiele osób, które regularnie słuchają radia, twierdzi, że po codziennym treningu czuje się znacznie lepiej.

Podsumowując, słuchanie radia może być bardzo skutecznym sposobem na zmniejszenie stresu, promowanie relaksu i promowanie zdrowego stylu życia. Ważne jest jednak, aby upewnić się, że wybierasz odpowiedni dla siebie typ radia. Na przykład, jeśli chcesz słuchać radia, aby poczuć się lepiej, nie ma sensu słuchać optymistycznej muzyki country, gdy masz do czynienia z stresującym dniem. Podobnie, jeśli Twoim celem jest słuchanie radia w celu promowania lepszego zdrowia, to rodzaj muzyki, którą wybierzesz, będzie miał znaczenie.

Poświęcając czas na wybór rodzaju muzyki, której będziesz słuchać podczas jazdy, możesz sprawić, że Twoja podróż będzie bardziej zrelaksowana i bezbolesna. Dodatkowo, podejmując decyzję o tym, jakich rodzajów radia chcesz słuchać, możesz zadbać o to, aby Twoje otoczenie było jak najcichsze i najspokojniejsze. Może to mieć duży wpływ na ogólne samopoczucie.
Hakapola
Praktykant
Posty: 2
Od: 07 wrz 2021, 5:39
Zajmuję się: FA


Napisano: 10 wrz 2021, 3:48

Spróbuj posłuchać radia tutaj! radioonlineluisteren.nl
Hakapola
Praktykant
Posty: 2
Od: 07 wrz 2021, 5:39
Zajmuję się: FA


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x