kto przeproadza wywiad telefoniczny covid - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 17 kwie 2020, 13:24

Witam. Obecnie dane aby wydać decyzje, można zdobyć od klienta telefonicznie. Zatem pytam, jak rozwiązujecie takie sytuacje. Facet mieszka w naszej gminie i wysłał podanie do gminy właściwej do wydania decyzji. Po tym fakcie otrzymałam pismo z tego OPSu abym z nim zrobiła wywiad. I tu pytanie czy pracownice z tego OPSu nie mogą same telefonicznie z panem zrobić wywiadu przez telefon? Po co przedłużać procedury i robić dla mnie zlecenia przeprowadzenia wywiadu, który zobie w takim sam sposób czyli telefonicznie.
katek
Praktykant
Posty: 21
Od: 05 cze 2017, 14:26
Zajmuję się: PS


Napisano: 17 kwie 2020, 14:26

To akurat jest zasadne. Właściwość miejscowa organów nie została przecież zniesiona. Skoro pan mieszka na Waszym terenie, to Wy przeprowadzacie wywiad albo choćby tylko zbieracie informacje telefonicznie. To jest również logiczne, ponieważ tak stanowią przepisy, a z reguły stronę postępowania, akta sprawy i niektóre inne informacje po prostu gmina właściwa zna z urzędu lub szybciej/łatwiej może je uzyskać.
Quidquid latine scriptum sit, sapienter videtur
Prośby o porady na PRIV pozostawiam bez rozpoznania. Masz zagwozdkę? PISZ NA FORUM!!!
Ten z Łopieki
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1257
Od: 01 lut 2018, 11:37
Zajmuję się: warsztatem PS - głównie likwidacją szkód społecznych, usuwaniem awarii życiowych, naprawami problemów bytowych i innymi robotami socjalnymi ;)
Lokalizacja: Wielkopolska

Napisano: 04 gru 2020, 15:00

Czy jesteś odnoszącym sukcesy biznesmenem, masz wielu klientów, ale to nie wystarczy? Możesz bardzo łatwo rozszerzyć bazę klientów, po prostu założyć call center! Aby znaleźć dobre oprogramowanie dla Call Center, polecam po prostu zwrócić uwagę na tę stronę https://voiptimecloud.com/pl/industries/e-commerce-call-center-software , na której można ją znaleźć.
SamJones
Praktykant
Posty: 4
Od: 17 mar 2020, 6:16
Zajmuję się: PS


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x