Kukiz wygarnia - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 19 cze 2016, 10:21

kangoo

Napisano: 19 cze 2016, 19:55

Po katastrofie smoleńskiej Szechter napisał wasalny list do przyjaciół Moskali. Teraz GW podjęła rozpaczliwą próbę storpedowania rozmieszczenia w Polsce sił NATO. To dlatego opluwają Macierewicza. Jest to działanie jednoznacznie w interesie Putina. Nikt bowiem nie ma wątpliwości, że minister Macierewicz położył chyba największe zasługi dla lustracji w Polsce. Oskarżanie więc jego o kontakty z SB jest czarną i do tego marną farsą. To przedstawiciele Unii Wolności, a więc środowiska jednoznacznie kojarzone z GW zafundowali poprzez grubą kreskę bezkarność komunistycznym zbrodniarzom i umożliwili im zrobienie majątków poprze grabieżczą prywatyzację narodowego majątku.
polonus

Napisano: 20 cze 2016, 9:32

Krzysztof Wyszkowski @KWyszkowski
GW oskarża Macierewicza, że kiedyś znał agenta SB. Michnik przyjaźnił się i zbudował imperium finansowe dzięki Jaruzelskiemu i Kiszczakowi!
tys prowda


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x