kurator

Wybrane tematy:
fundusz a spokrewniona rodzina zastętcza Art.209 a obcokrajowiec bez adresu cofniecie zatrzymania prawa jazdy Zwrot z US części kwoty tytułu wykonawczego Zgłoszenie do BIG KRZ - wniosek o założenie konta podmiotu i co dalej?
ODPOWIEDZ
EwaKP

kurator

Post autor: EwaKP »

wierzycielka składa wniosek o świadczenie z fa. Ma informacje z Sądu okregowego bo dłużnik za granicą. co teraz? przyznaje świadczenie wierzycielce wydaje decyzje? czy powinnam wysłac decyzjie so Sądu? i gdzie mam wysłac informacjie o przyznaniu świadczenia? Mam ustalic kutarora do spraw doręczeń?
gość_gość

Re: kurator

Post autor: gość_gość »

Wierzycielem nie jest nigdy osoba składająca wniosek w imieniu małoletniego.Jest tylko pełnomocnikiem.Jak tego nie zrozumiesz, daleko Laska nie zajdziesz.Występuje się z pozwem w imieniu małoletniego na małoletniego.
I zaraz Kotbehemot się odezwie.Może jeszcze RR.
ODPOWIEDZ