kwlifikacje - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 3 z 3    [ Posty: 23 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 26 sty 2015, 12:05

Albo są określone wymogi ( kwalifikacje) albo ich nie ma! To niech może każdy wykonuje prace jaką chce a nie zgodną z wykształceniem, może ja lekarzem w takim razie zostanę skoro kwalifikacje nie są wymagane! Tylko po co w ustawie artykuł o kwalifikacjach niech pracownikiem socjalnym zostanie każdy kto chce " ludziom pomagać"!
kamila123


Napisano: 26 sty 2015, 12:49

Okazuje się że środowisko, pracowników socjalnych to bardzo zgrany zespół wykazujący se dużą dozą wrażliwości i empatii :lol: obgadywanie i donosicielstwo to tak zwane rozmowy merytoryczne. słusznie zauważył kiedyś ktoś ,jeśli lubisz ploty zostań socjalnym będziesz mókł to robić ZAWODOWO JESZCZE CI ZA TO ZAPŁACĄ, do tego reklamówka powiatu i jakoś leci do piętnastej :lol: Niedań boże wejdzie PETENT, rodzi se dylemat która ma wstać ale zawsze można wrzasnąć :o :o ZARAZ PO CZYM STWIERDZIĆ JACY TO NACHALNI SIĘ ZROBILI BYDŁO PODROSTU, A TU TAKA KULTURA :lol:
Lola

Napisano: 26 sty 2015, 13:45

I wy chcecie mieć lepiej.
Przestańcie ze sobą walczyć.
Ares


  
Strona 3 z 3    [ Posty: 23 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x