kwota finansowana z dotacji-stałe - Problemy techniczne z oprogramowaniem

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Podpis klienta pod wywiadem POMOST STD Błąd sprawozdania Sprawozdania MRiPS-06 (wersja 1.04a) za 2021 Odnowienie certyfikatu Brak możliwości wygenerowania sprawozdania SKŁ ZDR pytanie odnośnie poprawności danych problem z wydrukiem informacji /decyzji w Sygnity

Napisano: 05 lut 2014, 14:03

Pomost Std . Wygenerowałam sobie do celów księgowości raport ze świadczeń wyliczonych wg objaśnień do sprawozdawczości MPiPS. I w tym raporcie u większości świadczeniobiorców kwota świadczeń płatnych z dotacji jest dwa razy większa od kwoty razem. Jak wejdę w listę świadczeń to harmonogram ogólnie jest dobry ale jak wejdę w źródła finansowania to jest dwa razy po 100% z dotacji. Jak poprawić ten błąd? Nadmieniam, że potwierdziłam listy wypłat a obawiam się o prawidłowoś sprawozdań.
ania
~ania
VIP
Posty: 1943
Od: 18 maja 2011, 16:30
Zajmuję się:
Lokalizacja: C, Polska


Napisano: 05 lut 2014, 14:16

Z głównego drzewka Pomostu proszę wybrać \"Przeliczanie źródeł finansowania - transze\". Najpierw pojawi się okno gdzie trzeba wybrać rodzaje świadczeń, gdzie występuje niezgodność źródeł finansowania, a następnie pojawi się okno \"Przeliczanie źródeł finansowania\". Można wcisnąć na nim ikonkę \"?\" i przeczytać sobie o nim w pomocy. Następnie wpisać podział źródeł finansowania taki jak ma być. Jak nie pomoże, prosze o zgłoszenie na serwis.
~Tomek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Oprócz kwota finansowana z dotacji-stałe - Problemy techniczne z oprogramowaniem przeczytaj również:


ZBC I kwartał 2010r.
Pomocy brak polskich liter
SAC nie można się połączyć 08.09.11r?
dwa konta - sygnity
do Pana Tomka
ZC -ŚR
sygnity FA
TT-POMOC
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x