liczba wolnych miejsc w pieczy zastępczej - Piecza Zastępcza

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Napisano: 17 kwie 2023, 12:34

Witam,
jak Państwo liczycie liczbę wolnych miejsc w pieczy zastępczej? Jeśli w rodzinie zastępczej mamy umieszczone dwójkę rodzeństwa to w rodzinie jest jedno wolne miejsce czy dwa? W sensie, że rodzeństwo jest liczone jako jedno dziecko. Chodzi o art. 53 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
monika.PCPR
Praktykant
Posty: 25
Od: 20 mar 2023, 13:39
Zajmuję się: PS/ŚW


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x