Martwe dziecko

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 17 maja 2011, 14:40

Czy przysługuje becikowe na urodzone martwe dziecko?
~Śliwka


Napisano: 17 maja 2011, 14:45

nie - przecież nie bedziesz mieć aktu urodzenia
~OPSO

Napisano: 17 maja 2011, 14:46

art. 15 b jest dość jasny w tym zakresie !
~madzix

Napisano: 20 maja 2011, 12:30

jeżeli dziecko urodziło się żywe i żyło chociażby 5 minut to becikowe przysługuje. jeżeli urodziło się jako martwe już nie przysługuje.
~Anna

Napisano: 20 cze 2011, 13:56

a jeśli dziecko rodziło sie żywe i żyło 12 godz. to przysługuje becik a co z rodzinnym i urodzeniem
~xxx

Napisano: 20 cze 2011, 16:11

becik przysługuje rodzinne nie
~madzia

Napisano: 20 cze 2011, 16:33

pani przyszła z odpisem aktu urodzenia na którym była adnotacja dziecko martwo urodzone a więc akty urodzenia wydają jak najbardziej OPSO
~bacha


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x