Media o tragedii w Makowie - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 22 gru 2014, 11:15

Witam. Właśnie oglądam tvn i tam informacja, ze Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej prosi o pomoc dla ofiar rodzin w Makowie. Pomijam ogrom tragedii, którą przeżywamy wszyscy, zwłaszcza środowisko zawodowe. Tylko czy Ministerstwo potrafi prosić ludzi o pomoc? A co ze strony ministerstwa. Może najwyższy czas wgłębić się w nasze problemy i podjąć odpowiednie działania. Co jeszcze musi się stać aby zaczęto nas traktować poważnie? Widocznie to co się stało to za mało.
kasia wlp


Napisano: 22 gru 2014, 16:08

kasia wlp pisze:Witam. Właśnie oglądam tvn i tam informacja, ze Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej prosi o pomoc dla ofiar rodzin w Makowie. Pomijam ogrom tragedii, którą przeżywamy wszyscy, zwłaszcza środowisko zawodowe. Tylko czy Ministerstwo potrafi prosić ludzi o pomoc? A co ze strony ministerstwa. Może najwyższy czas wgłębić się w nasze problemy i podjąć odpowiednie działania. Co jeszcze musi się stać aby zaczęto nas traktować poważnie? Widocznie to co się stało to za mało.

A pisaliście do Premier Kopacz/.
zisis1


Napisano: 25 gru 2014, 21:07

"Właśnie oglądam tvn i tam informacja, ze Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej prosi o pomoc dla ofiar rodzin w Makowie."
Dla mnie to jakaś kpina po prostu.
denis

Napisano: 25 gru 2014, 21:29

Ale dlaczego kpina??
No dobrze robią. Bardzo dobrze !!! już nie wiadomo o co wam chodzi?? Są z wami źle ! nie są z wami- też źle !
emila.

Napisano: 26 gru 2014, 13:15

gdyby to dziennikarze zginęli , nie koniecznie na stanowisku pracy, to informacja byłaby w czołówce i zaraz odznaczenia i honory itp.
pracowniczka

Napisano: 27 gru 2014, 22:50

Nie myśl w ten sposób.
Taka licytacja " na popularność medialną " nie ma sensu w takiej sytuacji.Nigdy.
A tak na marginesie, nawiązując do Twojej uwagi.(choć to bardzo niestosowne dyskusje, samo argumentowanie ich ..)
Małżeństwo dziennikarzy, D i B Frosztęga - Kmiecik , którzy zginęli wraz z synem w wybuch kamienicy ( prawdopodobnie z głupoty jednego z lokatorów ) zostali pożegnani z takimi samymi honorami jak pracownicy socjalni z Makowa. Nikt tu nikogo "nie wyróżnił mniej lub bardziej" .
Może nie warto się doszukiwać złych intencji ze strony MPi PS.
emila.

Napisano: 28 gru 2014, 1:06

Informacja na temat ogłoszonej zbiórki pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji Dzieciom Reni i Małgosi, przez wielu pracowników socjalnych została odebrana, jako jedyna forma pomocy finansowej Państwa/MPiPS dla rodzin naszych tragicznie zmarłych koleżanek, które zostały zamordowane w trakcie wykonywania czynności służbowych w miejscu swojej pracy. Wielu pracowników socjalnych uważa, że rodzinny naszych bestialsko zamordowanych koleżanek powinny otrzymać od Państwa specjalną pomoc finansową (dodatkową pomoc finansową) – obok tej, którą z tytułu śmierci pracownika/osoby przewiduje Kodeks Pracy, ZUS, PZU… Ja też tak uważam.
Andrzej


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x