Metamorfoza OPS Śródmieście m.st. Warszawy - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 47 z 47    [ Posty: 462 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 17 lis 2016, 0:53

http://www.opsursynow-zzp.waw.pl/images ... rszawa.pdf
Pismo Związkowców do Gronkiewicz-Waltz w sprawie nowego regulaminu wynagradzania
Bolek

Napisano: 22 gru 2016, 11:19

Przyspieszamy przed końcem roku
Spotkanie z Dyrekcją OPS Ursynów oraz zmiany w budżecie Funduszu Socjalnego - to najważniejsze wydarzenia pierwszej połowy ostatniego miesiąca roku z perspektywy działań organizacji związkowej.
Przedstawiciele naszego związku, podczas rozmów z pracodawcą dyskutowali na temat miejskiej propozycji regulaminu wynagradzania. W trakcie dyskusji poinformowano Dyrekcję, iż reprezentująca nas Federacja złożyła odwołanie od decyzji Prezydent w sprawie odmowy udostępnienia informacji publicznej o minimalnych, średnich oraz maksymalnych kwotach ewentualnych podwyżek wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach. Jednocześnie z informacji już napływających do Federacji wynika, że w przyszłym roku budżet jednostek pomocy społecznej w skali całej Warszawy, nie gwarantuje wzrostu uposażeń na oczekiwanym przez nas poziomie. Nadal również nie rozwiązane pozostały kwestie prawne dotyczące zgodności projektu regulaminu z prawem nadrzędnym. Niemniej jednak rozmowy z pracodawcą należy uznać w tym zakresie za dalece konstruktywne.
Związek podczas spotkania przedstawił również Dyrektorowi kolejną propozycję brzmienia zapisów dotyczących wprowadzenia na stałe "ruchomego czasu pracy" w OPS Ursynów. Na ten moment wydaje się, że propozycja została dostosowana do istotnych oczekiwań Pracodawcy. Pozwoliłoby to płynnie kontynuować uprawnienie pracownicze, które w myśl podpisanego porozumienia, przestanie obowiązywać z końcem lutego 2017 r.
Związek zgodził się również na zmiany w tegorocznym budżecie funduszu socjalnego, co umożliwi jeszcze na święta wypłacenie dodatkowego wsparcia dla wszystkich pracowników OPS Ursynów.
Zdjęcie użytkownika Związek Zawodowy Pracowników OPS Ursynów.
informator


  
Strona 47 z 47    [ Posty: 462 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x