miłe popołudnie nie dla wszystkich - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 21 maja 2014, 20:02

Godzina 20 a my urzędasy zamiast cieszyć się ładnym popołudniem dokształcamy się, wymieniamy poglądy, dzielimy się swoimi doświadczeniami na forum na wiadomy temat , czyli pracujemy nadal. Swoje problemy z pracy przenosimy do domów, w domowej ciszy analizujemy, główkujemy jak je rozwiązać Ciekawe czy ktoś to docenia, bo z tego co zauważyłam całkiem spora grupa nas tu siedzi. Zatem życzę miłego wieczoru.
staś

Napisano: 21 maja 2014, 20:49

hehe Staś ja wierzę, że są tacy, którzy to doceniają. Jak jeszcze byłam młoda i piękna ;) mówiłam, ze jak wyjdę z pracy to nic tylko rodzina. Na tematy zawodowe cicho sza. Popatrz jak to się zmienia. Teraz, dzieci podrosły, pomału opuszczają gniazdo, a ja forum ops i dawaj z koksem :lol: Cóż lubię swoją pracę choć przyznaje, że jest niewdzięczna.
Również pozdrawiam i miłego życzę. I uciekamy już stąd .
..... mam szczęście, jestem człowiekiem......
Sipera
Awatar użytkownika
Starszy referent
Posty: 632
Od: 15 kwie 2014, 8:47
Zajmuję się: ŚR, SW, DS, Za życiem, czyste powietrze, DM i DE, i wszystko co się z tym wiąże włącznie z wydawaniem decyzji, sporządzaniem list wypłat i sprawozdań


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x