Moduł III

ODPOWIEDZ
cpr3
Starszy referent
Posty: 696
Rejestracja: 14 mar 2017, 16:13
Zajmuję się: PS/WRiSPZ/obsługa
Kontakt:

Moduł III

Post autor: cpr3 »

Czy uczniowie pełnoletni chodzący do LO między normalnymi zajęciami prowadzi zajęcia indywidualne zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 kwietnia 2013 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania zajęć rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży z upośledzeniem umysłowym w stopniu głębokim (Dz. U. z 2013 r. poz. 529) mogą składać wnioski na Mod III?
Macie takie wnioski?
cpr3
Starszy referent
Posty: 696
Rejestracja: 14 mar 2017, 16:13
Zajmuję się: PS/WRiSPZ/obsługa
Kontakt:

Re: Moduł III

Post autor: cpr3 »

i co to znaczy "upośledzenie umysłowe w stopniu głębokim" to znaczny stopień czy np. może chodzi o opinie z poradni psychologiczno pedagogicznej?
leon
Referent
Posty: 304
Rejestracja: 06 lis 2017, 15:18
Zajmuję się: SO, WTZ, BA, Aktywny Samorząd
Kontakt:

Re: Moduł III

Post autor: leon »

Uczniów Lo w adresatach nie ma.
To mają być pełnoletni (od 18. do 25. roku życia) uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych organizowanych zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie warunków i sposobu organizowania zajęć rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży z upośledzeniem umysłowym w stopniu głębokim.
Upośledzenie umysłowe w stopniu głębokim orzeka poradnia psychologiczno-pegagogiczna.
ODPOWIEDZ