NĘKANIE - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 19 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 27 mar 2011, 14:29

czy nikt nie pouczył pana Niesiołowskiego, że nękanie jest karalne.
Przecież ten polityk nawet jak nikt nie wspomina o PiS, to próbuje negatywnie kojażyć z opozycją i jej liderem Jarosławem Kaczyńskim całe zło tego świata "widząc drzazgę, anie dostrzegając belki w swoim oku" - teraz wmawiając patologie opozycji - nie widząc, ze jego wlasny premier bierze z nie przykład ( bo juz dawno dotarlo do niego, ze z takimi obłudnikami jak w PO nie jest w stanie wygra ć wyborów
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska


Napisano: 27 mar 2011, 15:13

A cół ty dzi bar innego czynisz ? Nikt cie nie pouczył co to jest nękanie? Przecież ty nawet jak nikt nie wspomina o PO to wszystko KOJARZYSZ negatywnie i naginasz do Tuska (nawet Małysza) całe zło swiata przypisujesz rządowi i innym, nie widząc belki w swoim oku Teraz wmawiasz patrologie rządowi, a twój własny Kaczyński bierze przykład z śp pamięci brata i udaje owieczkę, nie dociera do ciebie, że z obłudnikami z PIS nie wygrasz
~kojarzenie

Napisano: 27 mar 2011, 15:35

tak myślałam, ze to skojarzenie jest błędne:) dziękuje za poprawkę, podejrzenie o nękanie Kaczyńskiego przez Niesiołowskiego moim zdaniem jest uzasadnione, a jeśli chodzi o mnie to ja nie nękam tylko krytykuje i to zawsze mając argumenty oparte na faktach - a to jest zasadnicza różnica ponieważ wprowadzanie zmian należy do pracy socjalnej i jest to niejako przypisane mojemu zawodowi, a \"prawdziwa cnota krytyk się nie boi\" tylko mając tak rzetelną informację powinni korzystać i zmieniać dla dobra nas wszystkich:)
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 27 mar 2011, 15:41

dzibar jeśli nie rozumiesz polityki to nie zabieraj głosu. Oglądaj , czytaj ze zrozumieniem, a jeśli nie rozumiesz to nie zawracaj nam głowy głupotami na forum pomocy społecznej.
~MAGDA11

Napisano: 27 mar 2011, 16:22

Magda 11 lepiej ja rozumiem polityke niż Ty pomoc społeczna, bo chcial nie chcial w tym demokratycznym nadzym kraju tak to wszystko jest teraz upolitycznione i tak nam znowu wodę z mozgu chce \"demokratycznie\" wybrany rzad zrobić, ze nie dam sie drugi raz w butelke nabic - bedąc pracownikiem socjalnym z wyksztalcenia.
Nie po to się uczyłam korelacji miedzy teoria a praktyka ( praca socjalna) aby teraz zachowywać się jak ryba i nabrać wody w usta na życzenie demokratycznego rządu (a demokracja polega przede wszystkim na wolnosci slowa)
Czy jeszcze cos w temacie? :):):)
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 27 mar 2011, 16:36

dzibar dzibar dzibar i nic więcej oto jaka jestem WIELKA DZIBAR
~antyagrest

Napisano: 27 mar 2011, 16:43

dzibar : dyskusja z Tobą nie ma sensu, ponieważ w pierwszym zdaniu już zasugerowałaś , że jesteś słaba w polityce.
~MAGDA11

Napisano: 27 mar 2011, 16:51

wielka nie jestem - przynajmniej nie czuje swojej wielkości , ale uważam, że odwalam kawał dobrej roboty i jest mi z tym dobrze, czuję że robię to co powinnam zrobić we własciwym czasie.
Poza tym jest mi obojętne jak mnie postrzegają - ja robię swoje bez względu na to czy to się komu podoba czy nie, a gdybym liczyla się z opinia tych, którzy mi źle życzą już dawno znalazłabym się w szpitalu psychiatrycznym :)
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 27 mar 2011, 16:54

nęka nieustannie, i nie na faktach, bo wystarczy dopytać, a dzibar odpowiada, ze nie odpowiada na ataki, o wieeeelka dzibar przechodzisz samą siebie, taka specjalistka i nie jest doradcą Wodza?
~i

Napisano: 27 mar 2011, 18:36

Dzidka, co Ty wypisujesz? definicji \"nękania\"jest sporo ale generalnie sprowadzają się do stwierdzenia, że:

\"Nękanie (w języku angielskim stalking) polega najczęściej na celowym, uporczywym i długotrwałym działaniu skierowanym przeciwko danej osobie, którego celem jest upokorzenie i dezorganizacja jej życia. (...)\" ( http://www.zakiewicz.pl/prawo,75,N%C4%9 ... 20Stalking )

od kiedy partia jest \"osobą\"? jak można \"nękać\" partię polityczną???? wyhamuj trochę...

a tak na marginesie - takie tematy (jako pracownik socjalny ceniący profesjonalizm) to powinnaś zakładać na hyde Park - tam jest ich miejsce bo związek \"nękania\" partii politycznej z pracą socjalną czy działem \"pomoc społeczna\" jest ŻADEN
pozdr
~lotsy


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 19 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x