Nie kupuję GW - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 27 lip 2016, 8:33

"Dziennikarze" GW opluwają Polskę gdzie tylko mogą i do kogo mogą. Jak się tłumaczą, kiedy robi się smród? "Nie wiedzieli z kim rozmawiają":

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... y-o/f9dq0n
hella

Napisano: 27 lip 2016, 8:41

"Jest reakcja dziennikarzy „Gazety Wyborczej” Jarosława Kurskiego i Piotra Stasińskiego na burzę, jaką wywołał w mediach tekst Chrisa Hedgesa, w którym nazywa on polski rząd „nowymi faszystami europy”. Kurski i Stasiński, którzy przywołani są w tekście, jako główne źródło informacji o sytuacji w Polsce twierdzą teraz, że „odpowiedzieli tylko na pytania” i nie wiedzieli, że Hedges współpracuje z Russia Today.

W związku z prawdziwą medialną burzą, Jarosław Kurski i Piotr Stasiński postanowili zabrać w tej sprawie głos i przedstawić swoje stanowisko.

Były dziennikarz „The New York Times”, a obecnie prokremlowskiej telewizji Russia Today, Chris Hedges, który opublikował na łamach amerykańskich mediów artykuł, w którym sugeruje, jakoby „polski rząd promował ideologię neofaszystowską” przyznał, że informacji dostarczyli mu dziennikarze "Gazety Wyborczej" – Jarosław Kurski i Piotr Stasiński. ..."
z netu

Napisano: 27 lip 2016, 8:49

Przy takiej postawie trudno uwierzyć w niewiedzę tych propagandystów:

http://niezalezna.pl/67767-michnik-odcz ... ie-bratala
z netu


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x