Nie ma kontaktu z bezdomnym! - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 25 cze 2021, 9:08

Witam i proszę o pomoc. Bezdomny, który pobiera zasiłek stały przebywał w schronisku. Dobrowolnie opuścił schronisko i nie zgłosił gdzie będzie przebywał. Mam do zrobienia aktualizację wywiadu. Co w takiej sytuacji zrobić? Dodam że wypłata zasiłku jest na konto, więc nie mogę liczyć na to, że zgłosi się po pieniądze. :(
florentina
Praktykant
Posty: 18
Od: 18 paź 2018, 8:44
Zajmuję się: Pracownik socjalny


Napisano: 25 cze 2021, 11:43

Wszcząć postępowanie w sprawie uchylenia/zmiany decyzji z uwagi na brak możliwości ustalenia aktualnej sytuacji materialno bytowej i miejsca zamieszkania. Nie zgłaszania pracownikowi nowego miejsca zamieszkania ma znamiona braku współpracy. Wszczęcie wyślij na podany adres do korespondencji lub ostatni deklarowany pobytu. Wróci zwrotka i uchylasz, jeśli się znajdzie koleś to postępowania umorzysz.
joemonster
Awatar użytkownika
Praktykant
Posty: 24
Od: 30 lip 2018, 12:25
Zajmuję się: pracownik soc.

Napisano: 25 cze 2021, 12:15

joemonster pisze:
25 cze 2021, 11:43
Wszcząć postępowanie w sprawie uchylenia/zmiany decyzji z uwagi na brak możliwości ustalenia aktualnej sytuacji materialno bytowej i miejsca zamieszkania. Nie zgłaszania pracownikowi nowego miejsca zamieszkania ma znamiona braku współpracy. Wszczęcie wyślij na podany adres do korespondencji lub ostatni deklarowany pobytu. Wróci zwrotka i uchylasz, jeśli się znajdzie koleś to postępowania umorzysz.
i tu może pojawić się problem. Schroniska nie odbierają już w tym momencie korespondencji - przynajmniej te, z którymi współpracujemy, i wraca z adnotacją - nie przebywa.
Ab alio expectes, alteri quod feceris
malinkka
Referent
Posty: 251
Od: 28 gru 2018, 10:20
Zajmuję się: PS

Napisano: 02 lip 2021, 11:35

art. 41 KPA
Celestia
Stażysta
Posty: 62
Od: 11 kwie 2017, 12:30
Zajmuję się: PS

Napisano: 05 lip 2021, 12:28

Celestia pisze:
02 lip 2021, 11:35
art. 41 KPA
według naszego sko w takim przypadku nie można się na ten przepis powołać. Ma być skutecznie doręczone i już :?
Ab alio expectes, alteri quod feceris
malinkka
Referent
Posty: 251
Od: 28 gru 2018, 10:20
Zajmuję się: PS

Napisano: 06 lip 2021, 12:32

malinkka pisze:
05 lip 2021, 12:28
Celestia pisze:
02 lip 2021, 11:35
art. 41 KPA
według naszego sko w takim przypadku nie można się na ten przepis powołać. Ma być skutecznie doręczone i już :?
czyli art. 34 kpa
joemonster
Awatar użytkownika
Praktykant
Posty: 24
Od: 30 lip 2018, 12:25
Zajmuję się: pracownik soc.


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x