Proszę o pomoc
Wierzycielka ma do zwrotu nienależnie pobrane świadczenia z funduszu alimentacyjnego, które będzie miała potrącane z bieżących wypłat i moje pytanie czy odsetki od nienależnie pobranych świadczeń zmniejszają zadłużenie dłużnika czy tylko należność główna zmniejsza dług dłużnika?
