niesłusznie pobrane za

Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 25 lut 2011, 18:59

płaciłem alimenty ale pomimo tego moja była żona pobrała zaliczkę alimentacyjną.o tym fakcie dowiedziałem się przez przypadek.czy mops powinien mnie informować o tym że moja była bierze jakieś pieniądze na moje konto ???????????
nie dostałem nic,żadnego pisma z mopsu.!!!!!!!!
~weronika

Napisano: 25 lut 2011, 20:49

ODPISZCIE
~weronika

Napisano: 01 mar 2011, 9:55

a od komornika?
~aga

Napisano: 01 mar 2011, 23:06

od komornika też nic nie dostałem.tylko pismo ile mam zadłużenia
~weronika

Napisano: 11 mar 2011, 12:07

Jeżeli alimenty były płacone bezpośrednio wierzycielce ona miała obowiązek zgłosić to do komornika prowadzącego postępowanie egzekucyjne. Jeśli tego nie zrobiła to radziłabym szybko udać się do komornika z potwierdzeniami wpłaty i przedstawić sytuację. Komornik przeanalizuje sytuację i powinien wtedy poinformować organ wypłacający świadczenia z funduszu alimentacyjnego o zaistaniałej sytaucji. W zależności od tego kiedy, w jakiej wysokości były dokonywane wpłaty itd. podejmowane sa sosowne działania
~anka

Napisano: 14 mar 2011, 20:40

do ...... anka ......
zgłosiłem komornikowi a on do właściwego organu.no i ciekawe że organ nie wiedział jak sie do tego zabrać.rok czasu czekałem na odpowiedż i otrzymałem.że odmawiają uchylenia wydanych decyzji.a decyzja dotyczyła tego że matce dzieci należą się pieniądze.bo ja jej rzekomo nie płacę,.matka nigdzie się nie przyznała że dostaje pieniądze ode mnie.odwołałem się od tej decyzji.napisałem że się nie zgadzam z ich zdaniem...odwołałem się do kolegium w tym mieście.
skserowałem wszystkie dowody wpłaty.a najśmieszniejsze jest to że matka dzieci twierdzi że nie dostawała pieniędzy....
jeśli to możliwe to proszę o pomoc.
ciekawy jestem jaką decyzje podejmie kolegium......mam nadzieje że uznają moje wpłaty i nie będę musiał spłacać tego co ona pobrała....alimenty zawsze wysyłałem.
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi..

nie podważam tych decyzji. bo w świetle zebranych dowodów mieli rację. chcę aby ona oddała pieniądze .
nie wiem jak się kierować w tej sprawie i co mówić jak mnie wezwą, i czy w ogóle wzywają.

POZDRAWIAM GORĄCO

~weronika

Napisano: 18 mar 2011, 14:00

proszę poradzcie coś
pozdrawiam
wero
~weronika

Napisano: 08 kwie 2011, 23:09

plis
~we

Napisano: 30 maja 2011, 19:55

ja nie miałem takiego przypadku to nie pomoge
~kak

Napisano: 20 cze 2011, 9:31

skoro płaciłeś alimenty, to na jakiej podstawie komornik wydal zaświadczenie o bezskuteczności egzekucji?
~aga

Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x