Niezgłoszenie do GIODO - Ochrona Danych Osobowych

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
umowa-ochrona danych przeniesienie Kadr OPS do innej jednostki Bardzo proszę o pomoc -dokumentacja zgodna z RODO umowa powierzenia z osobą z którą popisujemy umowę zlecenie Udostępnianie danych osobowych zniszczenie dok. archiwum a umowa powierzenia

Napisano: 01 cze 2016, 14:57

A ja takie mam pytanie z innej beczki:
Jakie sankcje są dla organu który nie zgłosił zbiorów ani nic w kierunku GIODO nawet palcem nie kiwnął przy 500+?
Pytam z czystej ciekawości bo u mnie kierownik olał temat i nic a nic nie jest ogarnięte.
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3463
Od: 04 sty 2013, 20:46
Zajmuję się: ŚR, FA, ŚW, ZFŚS
Lokalizacja: woj. lubelskie

Napisano: 01 cze 2016, 17:42

Art. 53. Kto będąc do tego obowiązany nie zgłasza do rejestracji zbioru
danych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności
do roku.
radek

Napisano: 02 gru 2016, 9:11

u nas podobna sytuacja, czy można to jeszcze teraz zgłosić ? Czy też będzie jakaś kara że tak późno ???
aqfa

Napisano: 04 gru 2016, 22:03

nie będzie kary
radek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x